Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Сту­ден­ти та ви­кла­дачі ко­ле­джу взя­ли участь у Дні відкри­тих две­рей НУБіП України
23 листопада 2020, 11:55
Всі новини

Соціальний проєкт Sсholarship в Україні надає можливість українським студентам отримати гранти на сплату навчання у ЗВО та коледжах України або сплату додаткових навчальних курсів.

Мета проекту – підтримати талановиту молодь, яка здобуває освіту в України і прагне розвиватись у своїй професії та залучити до соціальної відповідальності представників малого та середнього бізнесу.

З вересня розпочато новий курс для студентів коледжів України в межах проєкту «Sсholarship в Україні». Надається грант на сплату навчання на суму 10000 грн. Для студентів, які посядуть 2-і та 3-і місця заохочувальні призи.

Для отримання гранта на навчання, студенту необхідно написати конкурсну роботу та захистити її перед журі.Теми робіт визначатимуться в кожному конкурсі проекту окремо, виходячи зі сфери діяльності гарантонадавача.

Участь в конкурсі безкоштовна! Детальні умови – на сайті конкурсу scholarship.in.ua та сторінці грантонадавача https://www.kredit-ok.com/grant-college/

Вже було проведено три конкурси проєкту «Scholarship в Україні». Захист робіт проходив у м. Дніпро. Детальніше про результати конкурсу можна дізнатись на сайті: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2019-2/

Контакти організаторів:

+38 (067) 524-32-32

grant@scholarship.in.ua

 

Вікторія Сова,

заступник директора

з навчальної роботи