Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
18 та 19 черв­ня сту­ден­ти груп 301-О і 302(208)-О спеціаль­ності «Облік і опо­дат­ку­ван­ня» успішно скла­ли ком­плекс­ний екза­мен.
28 червня 2020, 18:46
22 та 23 черв­ня для сту­дентів груп 303-Ф-1 і 303(209)-Ф-2 спеціаль­ності «Фінан­си, банківсь­ка спра­ва та страху­ван­ня» відбув­ся ком­плекс­ний екза­мен за фахом.
28 червня 2020, 18:45
Всі новини

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  1. Про зарахування  абітурієнтів, які вступають на  денну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 051 «Економіка» на основі БЗСО.  Інформація відповідального секретаря приймальної комісії Федосєєвої Н.І.
  2. Про зарахування  абітурієнтів, які вступають на  денну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування» на основі БЗСО. Інформація відповідального секретаря приймальної комісії Федосєєвої Н.І.
  3. Про зарахування  абітурієнтів, які вступають на  денну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» на основі БЗСО. Інформація відповідального секретаря приймальної комісії Федосєєвої Н.І.
  4. Про зарахування  абітурієнтів, які вступають на  денну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 075 «Маркетинг»  на основі БЗСО.   Інформація відповідального секретаря приймальної комісії Федосєєвої Н.І.
  5. Про зарахування  абітурієнтів, які вступають на  денну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на основі БЗСО.   Інформація відповідального секретаря приймальної комісії Федосєєвої Н.І.
  6. Про зарахування  абітурієнтів, які вступають на  денну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія» на основі БЗСО.  Інформація відповідального секретаря приймальної комісії Федосєєвої Н.І.
  7. Про зарахування  абітурієнтів, які вступають на  денну форму навчання освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за спеціальністю 181 «Харчові технології» на основі БЗСО.  Інформація відповідального секретаря приймальної комісії Федосєєвої Н.І.

 

Місце проведення: навчальний корпус № 2, аудиторія № 12.