Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"

З метою підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфліктів інтересів, дотримання встановлених Законом України «Про запобігання корупції» заборон та обмежень Національним агентством з питань запобігання корупції  спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики», який стартував із 21.01.2019 року та доступний цілодобово з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет.

Зазначений онлайн-курс має на меті допомогти як особам, у діяльності яких виникає конфлікт інтересів, так і тим, хто такий конфлікт інтересів зобов’язаний врегульовувати.

В поглибленому онлайн-курсі є можливість ознайомитися з переліком типових ситуацій, які зумовлюють наявність у особи приватного інтересу, більш детально вивчити питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомитися з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх у своїй діяльності надалі, та інші актуальні з точки зору правозастосування питання.

Для участі в онлайн-курсі необхідно зайти на сайт «Prometheus»: www.prometheus.org.ua, на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» за посиланням: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about та зареєструватися.

 

Вікторія Сова,

т.в.о. заступника директора

з навчальної роботи