Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Сту­ден­ти, ви­кла­дачі та співробітни­ки ко­ле­джу до­лу­чи­лись до акції «Жінки, мир, без­пе­ка».
03 березня 2021, 21:59
Ро­би­мо спра­ву ра­зом!
01 березня 2021, 22:05
27 лю­то­го відбув­ся День відкри­тих две­рей
28 лютого 2021, 12:51
Всі новини

18 грудня  класний керівник групи 107-К в режимі онлайн провела виховну годину, присвячену Дню Святого Миколая.

Пам'ять Миколи Чудотворця вшановується щорічно 19 грудня. У 2020 році ця дата випадає на суботу.

На день Святого Миколая існує традиція дарувати дітям подарунки, ховаючи їх під подушку. Цей звичай походить з повір'я про те, що Микола Чудотворець потай приносив у будинки знедолених теплі речі, іграшки та їжу.

У ході виховної години першокурсники згадали своє дитинство, поділилися своїми знаннями про День Святого Миколая, розповіли про сімейні традиції святкування Нового року.

Під час заходу студенти мали можливість також ознайомитися з тим, як відзначають свято в інших країнах та в різних куточках України, повір`ями та традиціями різних народів.

Згідно з повір'ям, слухняні діти вранці у День Святого Миколая знаходять під подушкою солодощі або інші приємні подарунки, а неслухняні залишаються без сюрпризу. У деяких сім'ях діти самі пишуть листи Миколі, як на Новий рік, і замовляють певні подарунки.

Дорослі в цей день накривають стіл і приймають гостей. Існує давнє повір'я, що в День Святого Миколая не можна нічого робити для себе, а тільки для нужденних.

На Миколая Чудотворця не можна сваритися й обманювати інших. Не можна давати нездійсненні обіцянки. Прийнято просити вибачення і прощати інших.

 

Олександра Дулова,

класний керівник групи 107-К

Оголошення
До ува­ги абітурієнтів та їх батьків ВСП «Ірпінсь­кий фахо­вий ко­ледж НУБіП України» за­про­шує учнів 9-х - 11-х класів за­галь­но­освітніх шкіл та їх батьків на День відкри­тих две­рей!
27 лютого 2021, 14:39
Всі оголошення