Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
18 та 19 черв­ня сту­ден­ти груп 301-О і 302(208)-О спеціаль­ності «Облік і опо­дат­ку­ван­ня» успішно скла­ли ком­плекс­ний екза­мен.
28 червня 2020, 18:46
22 та 23 черв­ня для сту­дентів груп 303-Ф-1 і 303(209)-Ф-2 спеціаль­ності «Фінан­си, банківсь­ка спра­ва та страху­ван­ня» відбув­ся ком­плекс­ний екза­мен за фахом.
28 червня 2020, 18:45
Всі новини

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж» – заклад вищої освіти з поважною історією. І, як у кожної  професійної школи, є у нього когорта випускників економічного профілю, серед яких чільне місце займають представники найпоширенішої професії – бухгалтери.

Ще в далекому 1956 році, у Ірпінському сільськогосподарському технікумі бухгалтерського обліку було розпочато підготовку фахівців за спеціальністю «Бухгалтер». З роками популярність даного спрямування зростала і нині це окрема спеціальність – «Облік і оподаткування».

Шановні фахівці сфери обліку, аудиту, оподаткування! Випускники та  студенти, викладачі та всі, хто пізнає чи вже досвідчено рухається у морі бухгалтерських проводок, перевірок, цифр! Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем бухгалтера та аудитора! Зичимо міцного здоров’я, радості у кожній миті, сімейного благополуччя та затишку! Хай ваше життя буде збалансованим, праця – ефективною та належним чином винагородженою, а мрії та плани – здійсненними!

Наталія ІЛЬЧЕНКО,

директорка коледжу