Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Сту­ден­ти, ви­кла­дачі та співробітни­ки ко­ле­джу до­лу­чи­лись до акції «Жінки, мир, без­пе­ка».
03 березня 2021, 21:59
Ро­би­мо спра­ву ра­зом!
01 березня 2021, 22:05
Всі новини

На порозі найулюбленіші свята – Новий рік та Різдво. І дорослі, й діти чекають подарунків та дива. Але найбільше ми прагнемо миру для нашої країни, повернення воїнів-захисників додому.

В Україні тисячі військових невтомно захищають мир і спокій на передовій. Вони не зможуть пригорнути рідних і близьких на ці різдвяні свята, хоч як би цього хотіли. Герої знають, що їх подвиг цінують, та не буде зайвим вкотре їм про це нагадати.

З ініціативи директорки коледжу Наталії Ільченко та за підтримки профспілкового комітету, організовано акцію "Зігріймо серце солдата Різдвяним подарунком". Викладачі зібрали солодкі подарунки, які отримають бійці в зоні ООС.

Пропозицію написати листа солдатам, які охороняють наш спокій, оберігають добробут родин і воюють за єдність країни, підтримали студенти коледжу та ліцеїсти Ірпінського академічного ліцею НУБіП України, долучившись до акції "Передай Різдвяний привіт на передову"!

Вітаємо наших воїнів з Новим роком та Різдвом. Нехай Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь надії та оптимізму, додасть наснаги і невичерпної енергії. Хай Новий рік буде світлим, щасливим і мирним, а Різдво Христове наповнить серця любов’ю і вірою!

 

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи

 

Оголошення
До ува­ги абітурієнтів та їх батьків ВСП «Ірпінсь­кий фахо­вий ко­ледж НУБіП України» за­про­шує учнів 9-х - 11-х класів за­галь­но­освітніх шкіл та їх батьків на День відкри­тих две­рей!
27 лютого 2021, 14:39
Всі оголошення