Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
У рам­ках прак­тич­но орієнто­ва­ної підго­тов­ки сту­дентів 9 квітня 2021 р. у ко­леджі про­ве­де­но зустріч з пред­став­ни­ком ро­бо­то­дав­ця АТ «ОТП Банк», який посідає провідне місце в рей­тин­гу банків України.
Вчора о 14:55
08 квітня відбу­ла­ся он­лайн зустріч зі сту­ден­та­ми ви­пуск­но­го кур­су
08 квітня 2021, 21:44
7 квітня 2021 ро­ку ви­кла­дачі цик­ло­вої комісії мар­ке­тин­гу і торгівлі Іри­на Вінник та Оле­на Ко­втун про­ве­ли в он­лайн-фор­маті бліц-інфо «Вірту­аль­на по­до­рож у країну шо­ко­ла­ду»
08 квітня 2021, 13:55
5 квітня відбув­ся он­лайн - тренінг-прак­ти­кум «Елек­трон­ний до­ку­мен­то­обіг у про­грамі М.Е.Doc» від пред­став­ни­ка ком­панії ТОВ «Інте­лект-Сервіс» для сту­дентів 3 кур­су спеціаль­ності 071 Облік і опо­дат­ку­ванн...
06 квітня 2021, 08:41
Всі новини

Службу в Збройних Силах України, як правило, називали справою чоловічою, та останні події сьогодення довели зворотнє. З великою пошаною суспільство сьогодні ставиться до жінок-військових, які нарівні з чоловіками гідно та відповідально виконують найважливішу функцію – захищають нашу Батьківщину в зоні ООС.

Напередодні Міжнародного жіночого дня з ініціативи директорки коледжу Наталії Ільченко  за підтримки профспілкового комітету, у співпраці зі старшою військовою капеланкою духовного управління українських церков - волонтером Любов’ю Володарською, проведено благодійну акцію, присвячену 8 березня «Жінки, мир, безпека». Зібрано та відправлено на передову: ліки, предмети особистої гігієни, солодощі та інше необхідне для  військовослужбовиць у зоні ООС.

Дякуємо коледжанам, Мар’яні Кулаєвій, ветерану коледжу Людмилі Воробйовій, які долучилися до благодійної акції! Добро єднає та допомагає людям зрозуміти, що ти не один у цьому світі.

 Вітаємо наших захисниць з Міжнародним жіночим днем! Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових успіхів і життєвих перемог. Зичимо щастя, добра, здоров'я, а головне спокою та мирного неба над головою!

 

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи

Оголошення
27 березня 2021, 13:00
До ува­ги абітурієнтів та їх батьків ВСП «Ірпінсь­кий фахо­вий ко­ледж НУБіП України» за­про­шує учнів 9-х - 11-х класів за­галь­но­освітніх шкіл та їх батьків на День відкри­тих две­рей!
27 лютого 2021, 14:39
Всі оголошення