Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
03 ве­рес­ня відбу­ли­ся збо­ри меш­канців гур­то­жит­ку - сту­дентів но­во­го на­бо­ру
04 вересня 2020, 11:06
1 ве­рес­ня 2020 ро­ку для сту­дентів ко­ле­джу був про­ве­де­ний єди­ний пер­ший урок
02 вересня 2020, 09:39
Те­ма­тич­на зустріч з на­го­ди Дня знань для сту­дентів но­во­го на­бо­ру
02 вересня 2020, 09:35
01 вересня 2020, 08:34
Всі новини

1 вересня у актовій залі коледжу  з дотриманням усіх протиепідемічних заходів відбулася зустріч першокурсників із адміністрацією коледжу, знайомство з класними керівниками, одногрупниками замість традиційних урочистостей, що завжди відбувалися  в останні дні серпня, через карантинні обмеження.

Захід відкрила директорка коледжу Наталія Володимирівна Ільченко, яка привітала першокурсників із початком навчання, побажавши їм здоров’я, наснаги, успіхів і досягнень у навчанні. Директорка ознайомила першокурсників з основними вимогами щодо організації освітнього та виховного процесу, особливостями навчання в умовах карантину. Також наголосила на ролі наставників академічних груп у процесі навчання.

Вікторія Сова, заступник директора з навчальної роботи, закцентувала увагу першокурсників на питаннях організації і проведення освітнього процесу, стипендіального забезпечення та значення відвідування занять студентами. Помічником студента є сайт коледжу, на якому висвітлюються як нормативні документи, так і актуальні новини з життя колективу закладу.

Заступник директора з виховної роботи Андрій Сиротенко підняв питання дозвілля, спортивного життя, гурткової роботи і художньої самодільності.

Першокурсники уважно та з хвилюванням слухали виступаючих.

Результатом зустрічі є не тільки розгляд питань освітнього та виховного процесу, а й усвідомлення студентами-першокурсниками того, що у коледжі важлива думка кожного з них.

Зустріч з нагоди Дня знань була завершена колективним виконанням  пісні «Зоря юності» (сл. Миколи Луківа, муз. Олександра Бурмицького), що стала  гімном навчального закладу.

 

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи

Оголошення
Ува­га! Графік освітньо­го про­це­су у ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» на І се­местр 2020-2021 н.р.
31 серпня 2020, 11:06
Всі оголошення