Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Сту­ден­ти ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» успішно про¬хо¬дять ви­роб­ни­чу прак­ти­ку, на­бу­ва­ють прак­тич­них на­ви­чок та про-фесійно­го до­свіду за обра­ни­ми спеціаль­но­стя­ми, а та­кож зби­ра­ють фа...
17 травня 2019, 16:21
Вибір про­фесії – це спра­ва не од­но­го дня.
17 травня 2019, 15:13
Ша­нуємо і зберігаємо віковічні українські куль­турні тра­диції, бе­ру­чи участь у свят­ку­ванні Все­світньо­го дня ви­ши­ван­ки.
16 травня 2019, 17:00
З ме­тою відрод­жен­ня давніх українсь­ких зви­чаїв і тра­дицій, про­буд­жен­ня у сту­дентів пре­крас­них і бла­го­род­них по­чуттів – свя­то­го і ніжно­го став­лен­ня до ма­терів, класні керівни­ки груп 101-О і 202-О зі ...
15 травня 2019, 15:02
Всі новини

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

Василь Симоненко

 

8-9 травня Україна традиційно відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни, 8 травня у коледжі було проведено урочистий захід, приурочений Дню пам’яті та примирення  і 74-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вітаючи учасників зібрання, директор коледжу Наталія Ільченко нагадала про високу ціну перемоги: в тій страшній війні загинуло більше шести мільйонів українців. У Другу світову загинув кожен шостий українець. Вдумайтеся в цю страшну статистику! Пам'ять полеглих у роки Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Адже сьогодні, як ніколи, розуміємо, що таке війна, і тому близькими стали і ці слова: ніколи знову!

Колектив художньої самодіяльності коледжу підготував до свята хореографічну композицію та вокальні номери.

Ми завжди вшановуватимемо наших героїв та простих людей, які віддали життя за рідну землю. Сьогодні всі ми схиляємо голови перед героями, які здолали фашизм, врятувавши свою Батьківщину і весь світ. Ваш величний подвиг назавжди залишиться джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу. Вічна Вам слава!  

 

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи