Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
14 січня 2021 ро­ку у ко­леджі відбув­ся пе­да­гогічний семінар.
15 січня 2021, 09:10
Сту­ден­ти та ви­кла­дачі ко­ле­джу привіта­ли за­хис­ників України з но­ворічни­ми та різдвя­ни­ми свя­та­ми.
30 грудня 2020, 12:53
Всі новини

18 вересня 2019 року викладачем фахових дисциплін Івановою С.М. проведено заняття-екскурсію з дисципліни «Банківські операції» зі студентами групи 303 Ф-1 спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі Ірпінського відділення філії КГ РУ АТ КБ «Приватбанк».

Під час проведення заняття представники фінансової установи ознайомили студентів з характером та сферою професійної діяльності, з особливостями практичної складової у фінансово-кредитних установах, з видами банківських операцій та перспективами працевлаштування у майбутньому.

Керівник Ірпінського відділення філії КГ РУ АТ КБ «Приватбанк» Олена Лисенко провела тренінг по роботі з терміналами та банкоматами, он-лайн системою Приват24, а також екскурсію установою. Здобувачі освіти мали можливість оцінити роботу менеджерів банку, які працюють з фізичними особами.

Олена Олександрівна також детально ознайомила студентів з роботою кожного підрозділу одного з найбільших державних банків на ринку банківських послуг та надала детальну інформацію про актуальні вакансії і кар’єрні можливості для майбутніх фахівців,  переваги  проходження онлайн-практики. Керівник відділення розповіла про основні правила фінансової поведінки та шляхи захисту від шахрайства з платіжними картками, а також про зміни в стратегії фінансової установи, нові стандарти якості банківських продуктів, обслуговування клієнтів та перспективи функціонування державної фінансової установи в майбутньому. Крім того, наголосила, що банкір повинен володіти універсальними компетенціями, бути психологом і комунікабельною особистістю.

Адміністрація коледжу висловлює подяку керівництву банку в особі  Олени Лисенко та усім працівникам відділення за допомогу в проведенні цікавого заняття - екскурсії.

 

 

Світлана Іванова,

голова циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін

Оголошення
За­про­шуємо сту­дентів ко­ле­джу взя­ти участь у кон­курсі з ви­дачі гран­ту
20 січня 2021, 10:38
До ува­ги абітурієнтів та їх батьків ВСП «Ірпінсь¬кий фахо­вий ко­ледж НУБіП України» за­про­шує учнів 9-х - 11-х класів за­галь­но­освітніх шкіл та їх батьків на День відкри­тих две­рей!
14 січня 2021, 14:39
14 січня об 11 го­дині відбу­деть­ся пе­да­гогічний семінар.
11 січня 2021, 19:29
10 груд­ня 2020 ро­ку о 16:00 на базі плат­фор­ми Zoom відбу­деть­ся пси­хо­ло­го-пе­да­гогічний семінар.
03 грудня 2020, 20:54
23 листопада 2020, 09:56
Всі оголошення