Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Сту­ден­ти та ви­кла­дачі ко­ле­джу взя­ли участь у Дні відкри­тих две­рей НУБіП України
23 листопада 2020, 11:55
Всі новини

07 жовтняя під головуванням директора коледжу Ільченко Н.В. пройшло засідання адміністративної ради коледжу, на якому було підбито підсумки роботи за минулий місяць та розглянуто актуальні  питання щодо навчально-виховної і  господарської діяльності колективу коледжу.

Одним з нагальних питань, які розглядалися на засіданні, було питання готовності до опалювального сезону. Наталія Володимирівна проінформувала про технічний стан газової котельні, підготовку необхідної дозвільної документації, проведення відкритих торгів на закупівлю газу.

Відповідальний секретар приймальної комісії Вінник І.В. доповіла про стан розробки рекламних матеріалів про коледж, підготовку до Дня відкритих дверей, який відбудеться 26 жовтня. Голови випускових циклових комісій отримали доручення щодо зміни формату проведення Дня відкритих дверей.

 Педагогічні працівники: Сиротенко А.О. – заступник директора з виховної роботи, Лісовська Н.В. – завідувачка економічного відділення, Дулова О.І. – викладач доповіли про результати закордонного стажування, яке проходило з 01 по 05 жовтня в Університеті економіки Wyższa Szkoła Gospodarki в м. Бидгощ Республіки Польща.

Голови циклових комісій прозвітували про стан роботи з організації факультативів з математики, історії України, української мови, які допоможуть студентам підготуватися до проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО у 2020 році, а також факультативу з дослідження якості продуктів харчування.

Інженер з охорони праці Щербакова А.П. доповіла про стан проведення інструктажів з охорони праці  - вступних для студентів нового набору, повторних – для студентів старших курсів.

Також на засіданні було обговорено питання ліцензування нових спеціальностей на рівні фахової передвищої освіти, відкриття студентського буфету в навчальному корпусі № 2, дотримання порядку та санітарних вимог проживання в гуртожитку. Відразу по закінченню наради члени адміністрації провели перевірку кімнат в гуртожитку, результати якої будуть обговорені вже завтра.