Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
8 серп­ня 2022 р. був про­ве­де­ний он­лайн інструк­таж з без­пе­ки життєдіяль­ності учас­ників освітньо­го про­це­су в умо­вах воєнно­го ста­ну.
Вчора о 14:00
06 серп­ня 2022 ро­ку відбу­ла­ся то­ло­ка, до якої до­лу­чи­ли­ся ви­кла­дачі, сту­ден­ти і працівни­ки ко­ле­джу.
08 серпня 2022, 12:44
Да­вай­те знай­о­ми­ти­ся – я, Ка­те­ри­на Олек­сен­ко – сту­дент­ка 1 кур­су спеціаль­ності 181 «Хар­чові тех­но­логії».
02 серпня 2022, 19:53
Всі новини

Нарешті довгоочікуваний день настав, я студентка найперспективнішої спеціальності сучасності «Харчові технології». Цей день запам’ятається на все життя, адже він насичений емоціями та приємними враженнями коли я  вперше ступила на територію коледжу та опинилася у мальовничому ландшафті, який заворожує і надихає. Надзвичайно вразили навчальні лабораторії, оснащені сучасним обладнанням та новітнім програмним забезпеченням.

Ферран Адрія, іспанський шеф-кухар про кулінарію писав - це мистецтво, це мова, за допомогою якої можна виразити гармонію, щастя, красу, поезію, складність, магію, гумор, провокацію, культуру.

Є у світі професії, які актуальні завжди, однією з яких є технік-технолог з технології харчування. Сьогодні ця професія найбільш затребувана на ринку праці, адже харчування – невід’ємна частина нашого життя, необхідна, як повітря, що приносить море задоволень, робить нас працездатними, здоровими і щасливими.

У школі на уроках «Основи здоров’я» мене особливо зацікавили теми про здорове харчування, де ми знайомилися із складом харчових продуктів, їх калорійністю та створювали страви, а на практичному занятті розраховували калорійність харчового раціону відповідно до енерговитрат організму. Маю намір поглибити свої знання у сфері харчових технологій, щоб добре орієнтуватися в устаткуваннях закладів ресторанного господарства, організації обслуговування в ресторанах, детально ознайомитися із особливостями приготування страв сучасної української кухні та освоїти інноваційні харчові технології. В майбутньому я мрію навчатися на факультеті харчових технологій та управління якістю продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України, тому впевнена, що Ірпінський ФК НУБіП України може допомогти мені перетворити мрію в реальність.

Очікую, що навчання за цією освітньо-професійною програмою дасть мені можливість опанувати компетентності, завдяки яким я зможу стати справжнім фахівцем своєї справи.

 

З впевненістю можу сказати, що з гідністю нестиму звання студентки Ірпінського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

 

Ірина ВІННИК

голова циклової комісії

маркетингу, торгівлі та харчових технологій