Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
25 лю­то­го ко­ледж відсвят­ку­вав Ко­лодія.
Вчора о 20:58
25 лю­то­го відбу­ла­ся зустріч сту­дентів ко­ле­джу з до­цен­том ка­фед­ри обліку і опо­дат­ку­ван­ня НУБіП України Во­ло­ди­ми­ром Лит­ви­нен­ком
Вчора о 20:52
Для сту­дентів ко­ле­джу спеціаль­ності «Фінан­си, банківсь­ка спра­ва та страху­ван­ня» керівник відділу кадрів ПАТ КБ «При­ват­банк» про­ве­ла пре­зен­тацію он­лайн-прак­ти­ки.
Вчора о 20:50
21 лю­то­го у рам­ках про­форієнтаційно­го проєкту «Зи­мо­ва шко­ла – 2020» ви­кла­дачі ко­ле­джу про­ве­ли інтер­ак­тив­ну вікто­ри­ну з фінан­со­вої гра­мот­ності для учнів 9-Б кла­су Ірпінсь­кої СЗОШ І-ІІІ сту­пенів з пог­ли...
22 лютого 2020, 20:43
21 лю­то­го 2020 ро­ку сту­ден­ти ко­ле­джу відзна­чи­ли Міжна­род­ний день рідної мо­ви
22 лютого 2020, 20:38
Всі новини

У коледжі продовжується чудова традиція подорожей та екскурсійних маршрутів.

7 вересня викладачі і співробітники вирушили у екскурсійну подорож вихідного дня. Першою зупинкою маршруту став дивовижний красою, таємничий легендами та насичений подіями Національний парк «Межигір’я». Після цікавої прогулянки Національним парком мандрівники відвідали Вишгород, музей 2-ї Світової у Нових Петрівцях та музей військової техніки в с.Пилява.

Перлиною туру безперечно стало заповідне Сухолуччя. Саме місце нагадує узбережжя Балтійського моря, абслютний спокій і краса природи. Унікальна можливість побачити не за гратами, а у вільному природньому середовищі коней Пржевальського, диких кабанів, благородних оленей.

Подорож подарувала учасникам незабутні емоції та приємні спогади.

Попереду ще чимало подорожей та захоплюючих поїздок.

Запрошуємо колег приєднуватися до учасників турів вихідного дня!

 

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи