Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
27 черв­ня 2019 ро­ку в ак­товій залі ко­ле­джу відбу­ло­ся Свя­то вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам ден­ної фор­ми нав­чан­ня ОКР «Мо­лод­ший спеціаліст».
27 червня 2019, 18:45
Всі новини

08 травня 2019 року до коледжу завітали учні 9-х та 10-х класів Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей села Копилів Макарівського району разом з педагогами центру. Метою зустрічі було ознайомлення зі спеціальностями, за якими готує фахівців навчальний заклад, його навчально-матеріальною базою та надання допомоги вихованцям центру у виборі майбутньої професії.  Адже вибір фаху – непросте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити підліткам, щоб у майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні.

Відповідальний секретар приймальної комісії Погоріла О.І. та студенти коледжу Максименко Олександра, Градищук Соломія, Градищук Марія, Крило Каріна, Ковальчук Софія розповіли  учням про важливість правильного вибору спеціальності, ознайомили з особливостями майбутньої професії та перевагами навчання у коледжі, провели екскурсію навчальним закладом.

Зокрема, присутні дізналися про терміни подачі документів, отримали рекламні буклети.

Учні були приємно вражені атмосферою, яка панує в нашому навчальному закладі: комфортні умови навчання, сучасна навчально-матеріальна база, цікаве студентське життя. У ході зустрічі школярі змогли поринути в атмосферу студентського життя, ознайомитися з організацією студентського самоврядування.

Маємо надію, що школярі, відвідавши коледж, зможуть краще визначитися зі своєю майбутньою професією.

Чекаємо наших гостей у майбутньому вже в статусі студентів!

 

Оксана Погоріла, відповідальний секретар

 приймальної комісії