Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"

В Ірпінському краєзнавчому музеї триває виставка, присвячена Дню працівників освіти, «Бути вчителем - лише на повне серце». На виставці експонуються світлини, нагороди, публікації в періодичних виданнях України, документи, щорічні буклети Відокремленого підрозділу НУБіП України «Ірпінський економічний коледж», які дають можливість відвідувачам музею ознайомитися з досвідом роботи колективу закладу освіти по національно-патріотичному вихованню молоді, зокрема клубу «Відродження», музею «Українська світлиця» коледжу  під керівництвом ветерана праці, колишнього викладача української мови Кириченко Зої Полікарпівни. Ініціатор створення етнографічного музею в коледжі, організатор зустрічей з видатними громадськими й політичними діячами, письменниками, артистами, учасниками АТО на Сході України, волонтерами, Кириченко З.П. добре відома в Ірпені, оскільки представники ЗМІ, педагогічної спільноти міста теж бувають у коледжі на зустрічах з цікавими людьми.  За значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм у 2018 році Зою Полікарпівну було нагороджено державною нагородою України – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

Кириченко З.П. -  автор книг «Духовний храм людини – сім’я, родина, рід» та «Батьківська спадщина», в яких зібрані пошуково-дослідницькі роботи студентів, ініціатор і організатор багатьох конференцій, літературно-мистецьких вечорів, круглих столів, на  які були запрошені видатні і відомі в Україні особистості: Президент України Леонід Кравчук, письменники Володимир Яворівський, Олександр Ірванець, Оксана Забужко, Леонід Закордонець, майстри сцени Олег Скрипка, Марія Бурмака, Віктор Шпортько із сином, Наталя Сумська з родиною, Дмитро Гнатюк, Анатолій Паламаренко, Ніна Матвієнко, Наталія Шелепницька, олімпійська чемпіонка Стелла Захарова та багато-багато інших видатних особистостей України. Ці заходи надовго запам’яталися не тільки членам колективу коледжу, але й громаді міста. Представлений в експозиції музею педагогічний доробок викладача-ветерана та колективу Ірпінського економічного коледжу став одним із шляхів поширення прогресивного педагогічного досвіду з національно-патріотичного виховання молоді і організації змістовного дозвілля молоді та інформації про коледж і НУБіП України в місті.

 

Оголошення
24 ве­рес­ня 2020 ро­ку у ко­леджі бу­де про­ве­де­но спор­тивне свя­то День пер­шо­курс­ни­ка, при­свя­чене Дню фізич­ної куль­ту­ри і спор­ту України.
22 вересня 2020, 11:47
Ува­га! Графік освітньо­го про­це­су у ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» на І се­местр 2020-2021 н.р.
31 серпня 2020, 11:06
Всі оголошення