Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Сту­ден­ти, ви­кла­дачі та співробітни­ки ко­ле­джу до­лу­чи­лись до акції «Жінки, мир, без­пе­ка».
03 березня 2021, 21:59
Ро­би­мо спра­ву ра­зом!
01 березня 2021, 22:05
Всі новини

21 січня 2021 року в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог під час карантину відбулося  чергове засідання Ради роботодавців. Захід проведено з метою активізації співпраці та визначення подальших шляхів взаємодії роботодавців і  закладу освіти у підготовці якісних фахівців. У засіданні ради взяли участь: Левчук П.Р. - директор  Ірпінського міського центру зайнятості, Лисенко О.О. - керуюча відділенням ПАТ КБ «Приват Банк», Саргсян Н.М. - директор консалтингової компанії з підбору персоналу та бізнес-навчання персоналу  ТОВ «СМАРТ СТАФФ», Дікевич О.М. - директор ДП «Рітейл Вест», магазин «Фуршет» м. Ірпінь, Тимченко Т.П. - головний бухгалтер Ірпінського фахового коледжу НУБіП України, завідувачі відділень та голови випускових циклових комісій.

В ході обговорення питань були визначені пріоритетні напрямки спільної роботи, зокрема: співпраця з роботодавцями щодо корегування змісту освітньо-професійних програм, навчальних планів спеціальностей, надання пропозицій з удосконалення змін та доповнення  до їх змісту, осучаснення практичної складової в програмах фахових дисциплін; участь у спільних заходах у коледжі: круглих столах, майстер-класах, тренінгах, дискусійних майданчиках; організація виробничих практик студентів; спільна профорієнтаційна робота та ін.

Під час зустрічіобговорили механізм співпраці коледжу з Ірпінським міським центром зайнятості щодо організації та проведення Ярмарку вакансій, тренінгів, екскурсій тощо.

         Підводячи підсумки засідання, директорка коледжу Наталія Ільченко  подякувала роботодавцям за проявлену ініціативу та участь у засіданні Ради роботодавців,  за небайдуже  відношення  до проблем освіти.

 

Оксана Погоріла,

завідувач навчально-виробничої практики

Оголошення
До ува­ги абітурієнтів та їх батьків ВСП «Ірпінсь­кий фахо­вий ко­ледж НУБіП України» за­про­шує учнів 9-х - 11-х класів за­галь­но­освітніх шкіл та їх батьків на День відкри­тих две­рей!
27 лютого 2021, 14:39
Всі оголошення