Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
18 та 19 черв­ня сту­ден­ти груп 301-О і 302(208)-О спеціаль­ності «Облік і опо­дат­ку­ван­ня» успішно скла­ли ком­плекс­ний екза­мен.
28 червня 2020, 18:46
22 та 23 черв­ня для сту­дентів груп 303-Ф-1 і 303(209)-Ф-2 спеціаль­ності «Фінан­си, банківсь­ка спра­ва та страху­ван­ня» відбув­ся ком­плекс­ний екза­мен за фахом.
28 червня 2020, 18:45
Всі новини

30 червня у коледжі розпочався прийом документів для вступу від абітурієнтів на базі 9 класів. Перший день прийому документів виявився жарким як у прямому, так і в переносному значенні слова. Дехто зайняв чергу ще до 07 години ранку.

У цьому році вперше здійснюється прийом на освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра. Абітурієнти обирають із 7-ми спеціальностей, на 2 з яких набір проводиться вперше. Це – Економіка та Харчові технології.

Всього за перший день прийому подано 91 заяву, у т.ч. 2 – електронною поштою. Лідерами по надходженню заяв виявилися спеціальності: Фінанси, батьківська справа та страхування, Маркетинг, Комп’ютерна інженерія.

У роботі приймальної комісії дотримуються необхідні протиепідемічні заходи: масковий режим,  термометрія працівників приймальної комісії та  абітурієнтів, обробка поверхонь та рук дезінфікуючими засобами.

Нагадуємо, що документи для вступу можна подати особисто до приймальної комісії за адресою: м. Ірпінь, вул. Гагаріна, 9, навчальний корпус №2 або електронною поштою (інформація за посиланням).