Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
27 черв­ня 2019 ро­ку в ак­товій залі ко­ле­джу відбу­ло­ся Свя­то вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам ден­ної фор­ми нав­чан­ня ОКР «Мо­лод­ший спеціаліст».
27 червня 2019, 18:45
Всі новини

З 6 по 12 травня 2019 року Україна долучилася до проведення 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, цьогорічне гасло якого -«Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». В Україні   в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти проведені  заходи, спрямовані на подолання складної ситуації з безпекою на дорогах країни. Педагогічний колектив нашого коледжу теж взяв участь у проведенні Тижня безпеки дорожнього руху  в Україні, адже всі ми є  учасниками дорожнього руху і повинні знати й виконувати відповідні правила поведінки.

      10.05.2019р. інженер з охорони праці Щербакова А.П.  провела зі студентами коледжу  роз’яснювальну роботу щодо поведінки на дорозі під час знаходження на вулиці за межами навчального закладу.

У коледжі також було організовано перегляд та обговорення відеоролика «Небезпечна гра», де наочно продемонстровані негативні наслідки перебування неповнолітніх студентів за кермом та поведінка непристебнутих пасками безпеки пасажирів.

 Організатори заходів побажали  студентам бути обачними та не нехтувати  правилами поведінки на дорозі.

 

Циклова комісія фундаментальних

дисциплін та комп’ютерних технологій