Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"

У коледжі продовжується робота з підготовки матеріальної бази до нового навчального року. У зв’язку з переміщенням з навчального корпусу №1 виникла потреба в облаштуванні іншого приміщення для методичного кабінету, а також кабінету практичного психолога. Завдяки коменданту корпусу №2 Ірині Радкевич організовано проводиться робота з поточного ремонту аудиторій та службових приміщень.

Невідкладного ремонту потребувала частина даху навчального корпусу №4. Сьогодні працівники господарської частини  Віктор Сковородко та Микола Земцов на «відмінно» справилися з цим завданням.

В належному стані підтримується внутрішня територія коледжу, за якою доглядають та проводять озеленення працівники Галина Карандюк, Тетяна Ціник.

На черзі роботи з поточного ремонту службових приміщень навчального корпусу №4, організацію яких здійснює комендант Трофимова Н.О.

 Завершується підготовка кімнат для поселення першокурсників. А ще в гуртожитку проведено заміну електропроводки на 3 поверсі, пофарбовано східці та панелі в коридорах. Ремонтом в гуртожитку опікується комендант Надія Сторожук.

Дякуємо всім працівникам господарської частини за сумлінну працю.

 

Адміністрація коледжу