Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
8 серп­ня 2022 р. був про­ве­де­ний он­лайн інструк­таж з без­пе­ки життєдіяль­ності учас­ників освітньо­го про­це­су в умо­вах воєнно­го ста­ну.
Вчора о 14:00
06 серп­ня 2022 ро­ку відбу­ла­ся то­ло­ка, до якої до­лу­чи­ли­ся ви­кла­дачі, сту­ден­ти і працівни­ки ко­ле­джу.
08 серпня 2022, 12:44
Да­вай­те знай­о­ми­ти­ся – я, Ка­те­ри­на Олек­сен­ко – сту­дент­ка 1 кур­су спеціаль­ності 181 «Хар­чові тех­но­логії».
02 серпня 2022, 19:53
Всі новини

Сьогодні ми всі переживаємо важкі часи. Наша країна бореться із ворогом, а українці всіма силами допомагають один одному. Місто Ірпінь зазнало значних руйнувань внаслідок бойових дій на Київщині. Значних пошкоджень зазнали будівлі Ірпінського фахового коледжу НУБіП України та помешкання його співробітників. Але, разом з тим, ми відчуваємо підтримку від людей та організацій, які не байдужі до наших проблем і які здатні сприймати чужі біди, як свої.

В.о. директора коледжу Дмитро Костюк, адміністрація та голова первинної профспілкової організації Лілія Чайка висловлюють найщирішу вдячність Київській обласній організації профспілки працівників АПК та особисто її очільнику Василю Хвостікову за розуміння та матеріальну підтримку нашого коледжу.

Василь Миколайович активно долучився до роботи з організації та надання гуманітарної допомоги членам первинної профспілкової організації коледжу та їх родинам.

Протягом трьох місяців члени профспілки відчувають підтримку і постійну опіку обласної організації профспілки. Це і грошова допомога працівникам коледжу, що втратили житло, і продуктові набори для усіх співробітників.

29 червня 2022 року за сприяння Київської обласної організації профспілки АПК Ірпінський ФК НУБіП України отримав чергову допомогу у вигляді будівельних матеріалів на суму близько 100 000 грн для відновлення життєдіяльності коледжу та поточного ремонту приміщень, що зазнали пошкоджень внаслідок російської агресії.

Дякуємо Вам за турботу й підтримку, Ваші щирі і чуйні серця. Сподіваємося на подальшу успішну співпрацю у мирному майбутньому!

 

Лілія Чайка,

голова профспілкової організації коледжу