Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Сту­ден­ти та ви­кла­дачі ко­ле­джу взя­ли участь у Дні відкри­тих две­рей НУБіП України
23 листопада 2020, 11:55
Всі новини

07 травня 2020 року о 14 годині у Відокремленому підрозділі НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» відбувся День відкритих дверей, який пройшов у незвичайному форматі – режимі online через додаток Zoom. До трансляції приєдналося близько 70 учасників, серед яких учні 9-х – 11-х класів та їхні батьки.

Присутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх учасників привітала директорка коледжу Наталія Ільченко, яка зазначила, що Ірпінський економічний коледж – один з кращих закладів фахової передвищої освіти Київщини, який є відокремленим підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України. За підсумками 2019 року Університет увійшов до десятки кращих університетів країни і є сьомим за підсумками Консолідованого рейтингу вузів України (за результатами трьох рейтингів – «Топ-200 Україна», Scopus і Webometrics), а серед закладів вищої освіти міста Києва впевнено тримає 3-тє місце.

Наталія Володимирівна акцентувала увагу присутніх на кадровому забезпеченні освітнього процесу, перевагах навчання у коледжі та подальших можливостях його продовження за бакалаврськими програмами в НУБіП України.

Абітурієнти змогли дізнатись факти з історії коледжу, віртуально ознайомилися з його матеріально-технічною базою.

Від студентів та викладачів учасники Дня відкритих дверей отримали інформацію про спеціальності, за якими здійснюватиметься підготовка за освітньо-професійним ступенем фахового молодшого бакалавра, затребуваність у майбутньому фахівців тієї чи іншої спеціальності, забезпечення якісного освітнього процесу для студентів, студентське дозвілля, можливість розвитку наукових здібностей, проходження практик тощо.

Про переваги та перспективи навчання за спеціальностями 075 Маркетинг, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 081 Харчові технології розповіли голова циклової комісії маркетингу і торгівлі Ірина Вінник та студентка Олександра Максименко (гр. 206-Т).

Голова циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін Світлана Іванова та студентки Вікторія Барабаш (гр. 301-О) і Каріна Крило (гр. 303-Ф-1) ознайомили абітурієнтів із спеціальностями 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхування, акцентуючи увагу на практичній підготовці майбутніх фахівців.

Наталія Даль – голова циклової комісії фундаментальних дисциплін та комп’ютерних технологій разом зі студентками групи 407-К Марією Градищук та Соломією Градищук представили спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія, ознайомили з проєктною діяльністю студентів, можливостями навчатися за академічними програмами CISCO та великим попитом на ринку праці IT-фахівців.

Заступник директора з виховної роботи Андрій Сиротенко розповів абітурієнтам про виховну діяльність коледжу, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку інтересів та здібностей студентів. Андрій Олександрович звернув увагу на розмаїття насиченого студентського життя, яке вирує у нинішніх студентів коледжу: робота наукових гуртків, гуртків художньої самодіяльності, спортивних секцій, конкурси, квести, участь у волонтерському русі тощо. У системі позанавчальної роботи вагоме місце займає рада студентського самоврядування коледжу.

Заступник директора з навчальної роботи Вікторія Сова ознайомила присутніх з умовами й особливостями вступної кампанії 2020 року, порядком подання документів, зі вступними випробуваннями для вступу до коледжу та строками вступної кампанії.

Абітурієнти, їхні батьки мали змогу заздалегідь запропонувати актуальні для них запитання з використанням онлайн-інструменту Google Форм, відповіді на які були озвучені директоркою коледжу Наталією Ільченко, або ж поставити запитання під час заходу.

В умовах карантину формат заходу видався дуже зручним, простим, домашнім та зрозумілим.

Ми сподіваємося, що змогли допомогти абітурієнтам віднайти відповіді на питання, що їх цікавили, та надали їм можливість зазирнути вперед і уявити себе частиною родини Ірпінського економічного коледжу.

Дякуємо всім, хто приєднався. Слідкуйте за новинами на сайті та у соціальних мережах щодо проведення наступного Дня відкритих дверей.

 

Вікторія Сова,

заступник директора з навчальної роботи