Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Сту­ден­ти та ви­кла­дачі ко­ле­джу взя­ли участь у Дні відкри­тих две­рей НУБіП України
23 листопада 2020, 11:55
Всі новини

У ці травневі дні Україна спільно з цивілізованою Європою та світом вшановує героїзм та мужність людей, які понад сім десятиліть тому ціною своїх життів та здоров’я зуміли здобути Перемогу над жахіттями фашизму.

Викладачі, співробітники та студентський колектив коледжу глибоко шанують і пам’ятають полеглих героїв, низько схиляють голови перед живими ветеранами!

Завдяки їм ми сьогодні живемо і працюємо, завдяки їх самовідданій боротьбі ми сьогодні є частиною сучасної Європи і маємо європейське майбутнє. Усім нам ці дні нагадують про подвиг і незламність духу тих, хто боровся за наше сьогодення. Хто пройшов крізь полум’я боїв, страждання й смерть, гіркоту поразок.

У нинішній турбулентний час змін та протистоянь ми пам’ятаємо та особливо цінуємо подвиг ветеранів Другої світової війни і дякуємо їм за здобуту Перемогу. Вона і сьогодні надихає нас на нові звершення, допомагає долати труднощі та впевнено рухатися вперед.

На прикрість, цю знаменну дату ми вже сьомий рік поспіль вимушені зустрічати зі зброєю в руках. Та героїчний подвиг ветеранів додає нам сил і наснаги у новітній національно-визвольній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України

Нині нам усім необхідно закарбували в пам’яті уроки, які дала нам кривава й лиховісна Друга світова війна, пам’ятати про сивочолих ветеранів, дітей війни, яких нині лишилося так мало, про тих, хто загинув у концтаборах, тих, хто так і не повернувся з поля бою, чи з віком пішов у засвіти. Саме завдяки таким людям цей день увійшов в історію як День перемоги добра над злом.

Схиляємо голови перед усіма, хто воював на фронтах Другої світової війни й загинув у боротьбі за мир. Вітаємо ветеранів, учасників бойових дій, добровольців і волонтерів війни сучасної.

Міцного здоров’я, довголіття, родинного благополуччя й мирного неба на головою усім нам!

 

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи