Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
25 лю­то­го ко­ледж відсвят­ку­вав Ко­лодія.
2 години тому
25 лю­то­го відбу­ла­ся зустріч сту­дентів ко­ле­джу з до­цен­том ка­фед­ри обліку і опо­дат­ку­ван­ня НУБіП України Во­ло­ди­ми­ром Лит­ви­нен­ком
2 години тому
Для сту­дентів ко­ле­джу спеціаль­ності «Фінан­си, банківсь­ка спра­ва та страху­ван­ня» керівник відділу кадрів ПАТ КБ «При­ват­банк» про­ве­ла пре­зен­тацію он­лайн-прак­ти­ки.
2 години тому
21 лю­то­го у рам­ках про­форієнтаційно­го проєкту «Зи­мо­ва шко­ла – 2020» ви­кла­дачі ко­ле­джу про­ве­ли інтер­ак­тив­ну вікто­ри­ну з фінан­со­вої гра­мот­ності для учнів 9-Б кла­су Ірпінсь­кої СЗОШ І-ІІІ сту­пенів з пог­ли...
22 лютого 2020, 20:43
21 лю­то­го 2020 ро­ку сту­ден­ти ко­ле­джу відзна­чи­ли Міжна­род­ний день рідної мо­ви
22 лютого 2020, 20:38
Всі новини

Кандидат економічних наук, викладач фахових дисциплін Вдович В.Г. 14 березня 2019 року підготувала і провела для студентів І-ІІІ курсів спеціальностей «Маркетинг» і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зустріч з успішними випускниками коледжу (колишнього технікуму) – «День кар’єри – 2019». Захід проведено відповідно до плану роботи декади циклової комісії маркетингу і торгівлі і мав за мету ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання й кар’єрні можливості для сучасної студентської молоді у реальному вимірі.

Виконуюча обов’язки директора коледжу Ільченко Н.В., вітаючи учасників зустрічі, зазначила, що на сьогодні дуже важливо підтримувати тісні зв’язки з нашими випускниками, які досягли успіхів, кар’єрного росту в торгівлі, приватному підприємництві, у сфері інших бізнес-структур, і тісна співпраця з якими розширює можливості профорієнтаційної роботи, працевлаштування тощо.

Першою до слова від випускників була запрошена Березинець С.К., випускниця першого випуску товарознавців 1991р., викладач коледжу, голова циклової комісії маркетингу і торгівлі, яка зазначила, що ніколи не пожалкувала про те, що свого часу обрала саме цей навчальний заклад, пишається тим, що повʼязала з ним життя, зробила педагогічну кар’єру. Вона також поділилася секретами своїх успіхів у розвитку кар’єри в бізнесі.

Про можливості для молоді в мережі «Нова пошта» повідомив випускник коледжу групи Т-06 Микола Шатило. Він виокремив три основні складові успіху будь-якої людини - це служіння, тобто любов до того, що робиш, чесність і позитив, які дають людині наснагу до життя.

Про те, як поєднував навчання і роботу, цікаві пригоди зі студентського життя розповів Ілля Дібрівний - випускник 2015 року. Сьогоднішній спеціаліст, зазначив він, повинен мати набір навичок та знань, що дають можливість знайти роботу на перехресті галузей, бо це розширює можливості у працевлаштуванні.

Випускник групи Т-11 (2015р.) Олексій Пархоменко у своєму виступі наголосив, щошвидкість змін у світі зростає шаленими темпами, а складність професійних задач невпинно збільшується, томусьогоднішній спеціаліст повинен постійно займатися самоосвітою.

Випускниця групи Т-02 - викладач фахових дисциплін Ірина Вінник зазначила, що якщо віриш в успіх - ти його здобудеш. Дуже важливими рисами фахівця сьогодні є уміння знаходити спільну мову і працювати з колективом, окремими людьми та групами, уміння швидко приймати рішення, керувати та розподіляти свій час і ресурси.

Про необхідність навчатися впродовж життя наголосила випускниця коледжу, завідувач навчально-методичного кабінету викладач Наталія Федосєєва, згадуючи свої сходинки побудови кар’єри до вступу до коледжу і в його стінах.

Унікальною родзинкою заходу стала надзвичайно схвильована промова про досвід роботи у сфері оптової торгівлі та майстер - клас з флористики випускниці 2009 року групи 8Ф-06 Олександри Єгорової. Колишня студентка була рада знову побувати у рідних стінах коледжу, поділитися з майбутніми випускниками власним досвідом з питань працевлаштування. Згадуючи свої спроби знайти роботу, Олександра зазначила, що немає нічого упередженого у спробах будь-якої роботи, адже в кожному випадку це дає розвиток комунікаційних вмінь, життєвого досвіду й уникнення помилок.

Гостя розповіла також про діяльність компанії, в якій наразі працює, персональний кар’єрний ріст та порадила студентам не боятися висловлювати свою позицію, бути активними та цілеспрямованими.

Виступи наших гостей засвідчили, що сьогоднішня молодь, працюючи у різних структурах, опановує безліч додаткових навичок, працюючи майже без вихідних.

Усі зазначили, що коледж дає досить гарну підготовку, і це не упереджене твердження, а впевненість у якісній і кваліфікованій підготовці спеціалістів, і саме це допомогло їм краще зрозуміти, як будувати кар’єру та вести власну справу, а також поділилися досвідом, надали поради студентам коледжу з розвитку професійних навичок і побудови кар’єри.

Зустріч відбулася у невимушеній доброзичливій атмосфері і нікого не залишила без позитивних вражень, за що ми щиро вдячні нашим випускникам.

 

Світлана Березинець,

голова циклової комісії маркетингу і торгівлі

Валентина Вдович,

викладач циклової комісії маркетингу і торгівлі