Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
У ко­леджі відбу­ли­ся уро­чи­стості з на­го­ди вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам 2018 ро­ку
26 червня 2018, 22:02
Всі новини

З метою виховання підростаючого покоління, студентської молоді, формування їх національної свідомості, патріотизму, вшанування памʼяті загиблого Героя АТО - колишнього викладача коледжу Багірова  Ільга́ра  Сале́ховича  з позивним «Балу» та всіх захисників України, у актовій залі коледжу   15 травня 2018 року відбувся прем‘єрний показ документального фільму «Перехрестя «Балу».

До коледжу прибули генеральний продюсер фільму - Олександр Дріз, керівник Міжнародного продюсерського центру  «Фор-Пост», бойові побратими «Балу» -  захисники легендарного блокпосту «Балу», названого на честь Героя, військовослужбовці Збройних Сил України 11-ї ОМпБ «Київська Русь», дружина  Ільга́ра Багірова - Тетяна Багірова та його донька Євгенія.

У заході взяла участь заступник Ірпінського міського голови Попруга Марія Петрівна, яка у своїй промові подякувала авторському колективу, героям фільму, бо ними є реальні захисники блокпосту, відзначила важливість презентації фільму саме у нашому місті, що матиме історичне значення і слугуватиме прикладом  мужності, героїзму і беззавітного служіння українському народові.

Продюсер фільму - Олександр Дріз зі свого боку подякував адміністрацію і колектив коледжу за запрошення, розповів про передісторію  задуму фільму і втілення його в реальність, закликав усіх присутніх донести інформацію про фільм до ширшого кола глядачів і переглянути на телевізійних каналах чи в мережі кабельного телебачення.

Після перегляду кінострічки до учнів ЗОШ №17, ЗОШ №2 м.Ірпінь, які були запрошені на захід,  студентів, викладачів та співробітників коледжу, які були у залі,  звернувся військовослужбовець з позивним «Зелений». Він  розповів про знайомство і дружбу з Багіровим І.С., спільну участь в АТО, побажав усім миру і готовності відстоювати його.

Надзвичайно зворушливою була промова дружини Ільга́ра  Сале́ховича  - Тетяни Багірової,  яка зазначила, що захисники славнозвісного блокпосту - це одна велика родина. Вона висловила подяку колективу коледжу і закликала шанувати памʼять про усіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність нашої держави.

По завершенню заходу генеральний продюсер фільму Олександр Дріз, ветерани АТО, Тетяна Багірова та студенти коледжу відповіли на запитання журналістів, висловили думки і враження про кінофільм і сфотографувалися на згадку та для літопису коледжу.

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи

Оголошення
25 черв­ня о 13 год 30 хв у ме­то­дич­но­му кабінеті ко­ле­джу відкриється ви­став­ка-кон­курс нав­чаль­но-ме­то­дич­них ма­теріалів ви­кла­дачів нав­чаль­но­го за­кла­ду.
20 червня 2018, 10:35
23 черв­ня 2018 ро­ку відбу­деть­ся засідан­ня пе­да­гогічної ра­ди ко­ле­джу.
15 червня 2018, 11:54
Всі оголошення