Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
У ко­леджі відбу­ли­ся уро­чи­стості з на­го­ди вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам 2018 ро­ку
26 червня 2018, 22:02
Всі новини

26 червня 2018 року в актовій залі коледжу відбулося Свято вручення дипломів випускникам денної форми навчання ОКР «Молодший спеціаліст».

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу заслужений працівник освіти України Михайлов Сергій Іванович. Привітати випускників та їх батьків, педагогів прибули також почесні гості свята: Попсуй Анастасія – секретар Ірпінської міської ради, Збарський Василь Кузьмич - доктор економічних наук  професор кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі  Національного університету біоресурсів і природокористування України, Буряк Руслан Іванович - професор кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі  Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук.

     Успішно склавши державні іспити, 130 фахівців спеціальностей «Бухгалтерський облік», «Фінанси і кредит», «Оціночна діяльність», «Маркетинг», «Товарознавство та комерційна діяльність», «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» з нетерпінням чекали цього урочистого дня. На сцені актової зали коледжу одна за одною групи студентів під оплески друзів, радісні і щасливі посмішки батьків, рідних, педагогів, отримували дипломи з рук почесних гостей.

     Від імені усіх випускників зі словами подяки виступили Інна Дубинюк і Віктор Гладченко.  Від  батьків випускників зі словами вдячності адміністрації, всьому педагогічному колективу коледжу, обслуговуючому персоналу за високий професіоналізм, мудрість і терпіння, теплоту і чуйність, щирість сердець звернулася Мороз Валентина Іванівна. Яскравих барв святу додали виступи колективів художньої самодіяльності - ансамблю барабанщиць «Литаври», вокального колективу, акробатичного колективу «Infiniti».

Завершилося свято акапельним  колективним виконанням пісні «Зоря юності» на сл. Миколи Луківа, муз. Олександра Бурмицького - гімну коледжу, що традиційно створює незвичайну атмосферу великої коледжанської родини.

 

Бажаємо нашим випускникам щасливої долі, успішного працевлаштування та подальшого навчання!

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи