Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
У ко­леджі відбу­ли­ся уро­чи­стості з на­го­ди вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам 2018 ро­ку
26 червня 2018, 22:02
Всі новини

З метою вшанування  пам’яті Героїв Чорнобиля та з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської трагедії 20 квітня 2018 року у нашому місті відбулися фінальні змагання І Спартакіади Київської області серед ліквідаторів наслідків тієї страшної аварії, яка сколихнула увесь світ.

До нашого міста прибули збірні команди 32 районів
та міст (міст обласного підпорядкування) Київщини  для участі у перегонах з таких видів спорту як шахи, шашки, дартс і настільний теніс.

Урочистості з нагоди відкриття Спартакіади відбулися на площі перед мерією міста, де вишикувалися команди з усіх куточків нашої області та міста Ірпінь. Свою родзинку у відкриття заходу вніс наш ансамбль барабанщиць «Литаври» - дипломант Міжнародного фестивалю художньої творчості НУБіП України «Голосіївська весна - 2018», візитівка нашого коледжу та міста. Інша частина студенток - активних учасниць художньої самодіяльності та громадського життя коледжу брали участь у проведенні фінальної частини Спартакіади - у церемонії нагородження переможців спортивних перегонів, яка відбулася в актовій залі Ірпінської міської ради.

Надзвичайно приємно було відчувати гордість за всіх учасників змагань, адже вони уже далеко не молоді віком, але усі випромінювали щирі почуття радості за перемоги своїх колег, своїх команд, за можливість взаємного спілкування. А глядацька публіка сприймала дійство хвилею оплесків і овацій, бо це є прикладом незламності і віри в усе найкраще у нашій країні.

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи