Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
19 груд­ня у ко­леджі відбув­ся круг­лий стіл – пре­зен­тація до­свіду «Моє кра­ще за­нят­тя, кра­ща ме­то­дич­на ро­з­роб­ка 2018 ро­ку».
19 грудня 2018, 19:30
ЩИРО ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
19 грудня 2018, 09:00
Щи­ро вітаю з Днем Свя­то­го Ми­ко­лая Чу­до­твор­ця – од­ним із най­світліших і най­радісніших хри­сти­янсь­ких свят.
19 грудня 2018, 09:00
Всі новини

У суботу, 20 жовтня 2018 року, ВП НУБіП України «Ірпінський економічний коледж» гостинно відчинив свої двері й зустрічав гостей – майбутніх абітурієнтів. Учні дев’ятих та одинадцятих класів прийшли дізнатися  про навчальний заклад, умови вступу, поспілкуватися з викладачами та студентами.

Вир цікавих вражень підхопив гостей ще у холі коледжу. Тут відбулася виставка – презентація спеціальностей, в рамках якої студенти коледжу демонстрували отримані знання та навички у своїй професії, проводили майстер - класи для майбутніх абітурієнтів. Кожна циклова комісія намагалася якнайяскравіше представити абітурієнтам спеціальності,за якими коледж готує фахівців.

Учні та їхні батьки мали змогу подивитися презентаційний фільм про навчальний заклад і спеціальності, оглянути інформаційні тематичні стенди, а також отримали рекламні буклети й інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру.

Захід продовжився у конференцзалі коледжу. З вітальним словом до гостей звернувся директор навчального закладу Михайлов С.І., який розповів про основні досягнення колективу, переваги навчання  у коледжі та перспективи, що відкриваються перед студентами й випускниками закладу вищої освіти. Сергій Іванович також наголосив на  високому рівні фахової підготовки, інноваціях, що впроваджуються в освітній процес, розповів про цікаве студентське життя у стінах закладу. Студенти коледжу є переможцями обласних і всеукраїнських  олімпіад і конкурсів, а його випускники  успішно продовжують навчання у Національному університеті біоресурсів та природокористування України за скороченим терміном.

Вичерпну інформацію щодо вступу до коледжу надала відповідальний секретар приймальної комісії Погоріла О.І., яка ознайомила  з Умовами  прийому на 2019 рік, ліцензійним  обсягом, переліком конкурсних предметів,  термінами прийому документів. А також запропонувала учням відвідувати навчально-консультативні заняття з української мови та математики з метою якісної підготовки до вступних випробувань.

Після офіційної частини гості коледжу мали змогу відвідати навчальні аудиторії і лабораторії, побувати в тренажерному та спортивному залах. І кожен із присутніх міг побачити все на власні очі, щоб у майбутньому зробити правильний вибір!  Адже коледжу є чим пишатися.  Оснащені новою технікою комп’ютерні класи, сучасні лабораторії, потужна спортивна база, гуртожиток з побутовими та ігровими кімнатами, бібліотекою, медичним пунктом, актова зала, класи вокалу, хореографії – все до послуг студентів.

День відкритих дверей пройшов у позитивній атмосфері спілкування і завершився концертною програмою за участі студентів коледжу – учасників художньої самодіяльності.

Сподіваємося, що наші зусилля були недаремними і кожен, хто завітав на День відкритих дверей, зробить свій вибір і стане нашим першокурсником!

Бажаємо всім успіхів і  чекаємо  на поповнення  рядів майбутніх першокурсників,  які увіллються до великої дружньої студентської родини.

 

Оксана Погоріла, відповідальний

секретар приймальної комісії

Оголошення
З 08 по 31 січня 2019 р. три­ває реєстрація на пробне ЗНО
11 січня 2019, 11:37
18 січня відбу­деть­ся пси­хо­ло­го-пе­да­гогічний семінар «Про­фесійне ви­го­ран­ня пе­да­го­га та шля­хи йо­го по­пе­ре­джен­ня».
10 січня 2019, 13:43
ІІ се­местр 2018-2019 н.р. роз­поч­неть­ся 21 січня 2019 ро­ку.
27 грудня 2018, 11:34
13 груд­ня 2018 ро­ку о 12.30 год. у кон­фе­ренц­залі нав­чаль­но­го кор­пу­су № 2 відбу­деть­ся засідан­ня пе­да­гогічної ра­ди ко­ле­джу
11 грудня 2018, 09:18
18 груд­ня, у вівто­рок, о 10 го­дині в ме­то­дич­но­му кабінету ко­ле­джу відбу­деть­ся круг­лий стіл – пре­зен­тація до­свіду ви­кла­дачів «Моє кра­ще за­нят­тя, кра­ща ме­то­дич­на ро­з­роб­ка 1-го…
05 грудня 2018, 16:05
Всі оголошення