Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
20 лю­то­го відбу­ла­ся зустріч сту­дентів з до­цен­том ка­фед­ри обліку і опо­дат­ку­ван­ня НУБіП України Во­ло­ди­ми­ром Лит­ви­нен­ком
7 години тому
20 лю­то­го 2019 ро­ку сту­ден­ти ко­ле­джу відвіда­ли Міжна­родні ви­став­ки «Agro Animal Show» та «Фрук­ти. Овочі. Логісти­ка» на базі Міжна­род­но­го ви­став­ко­во­го цен­тру.
7 години тому
20 лю­то­го 2019 ро­ку ви­кла­дачі і сту­ден­ти відділен­ня підприємництва та інфор­маційних тех­но­логій відвіда­ли ПрАТ «ОБОЛОНЬ».
8 години тому
18 лю­то­го 2019 ро­ку у ко­леджі відбу­ла­ся звітно-ви­бор­на кон­фе­ренція сту­дентів ко­ле­джу.
18 лютого 2019, 15:52
Всі новини

04 лютого відбулося розширене засідання адмінради коледжу за участю адміністрації, голів циклових комісій та їх заступників, відповідального секретаря приймальної комісії та його заступника, завідувачів навчальних лабораторій, методистів,  на якому визначено план роботи на лютий місяць, розглянуто актуальні питання діяльності закладу. Серед першочергових завдань – профорієнтаційна робота. Колегіально прийнято рішення щодо оновлення рекламної продукції, проведення на базі коледжу учнівсько-студентського брейн-рингу, висвітлення інформації в районних газетах Київської області.

Налагодження партнерства з бізнесом, залучення до освітнього процесу керівників успішних компаній, головних бухгалтерів, менеджерів, фінансистів, маркетологів – основа якісної підготовки сучасного фахівця. Тому на лютий місяць заплановано зустрічі з керівниками 2-х банків та виїзні практичні заняття – екскурсії на Гостомельський завод британсько-нідерландської компанії Unilever з виробництва чаю  для студентів, які навчаються за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», та на ПрАТ «Оболонь» для майбутніх маркетологів.

На найближчий тиждень заплановано зустріч адміністрації із студентським активом, профоргами, старостами академічних груп. Також у лютому відбудуться звітна конференція студентського самоврядування та вибори до студентської ради коледжу.

Лютий місяць насичений і виховними заходами, серед яких – захід до Дня святого Валентина, мітинг-реквієм «Уклін живим, полеглим – слава!» до 30-річчя виведення військ з Афганістану, заходи до Дня Героїв Небесної сотні та ін.

Не лишилося поза увагою адміністрації питання  реєстрації студентів 2 курсу для складання ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання. За словами відповідальної за реєстрацію Сови В.М. всі студенти мають необхідні документи, а реєстрація на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розпочинається 05 лютого.

Підбиваючи підсумки, в.о. директора Ільченко Н.В., наголосила на завданнях: цикловим комісіям – забезпечити активну профорієнтацію школярів, підготувати майстер-класи до Дня відкритих дверей, заввіділенням – контролювати відвідування занять студентами, заступнику директора з виховної роботи Сиротенку А.О. – контроль за дотриманням правил проживання в гуртожитку, комендантам навчальних корпусів та гуртожитку – контроль за споживанням електроенергії.

Детально про план на лютий 2019 року.

Оголошення
Ме­то­дич­ний семінар «Про­ект­на тех­но­логія: суть, до­свід, ви­ко­ри­стан­ня, роль у роз­вит­ку пізна­валь­но-по­шу­ко­вої діяль­ності сту­дентів і ви­кла­дачів» відбу­деть­ся 25 лю­то­го у формі пре­зен­тації…
13 лютого 2019, 17:04
Всі оголошення