Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
У ко­леджі відбу­ли­ся уро­чи­стості з на­го­ди вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам 2018 ро­ку
26 червня 2018, 22:02
Всі новини

09 лютого у коледжі відбулася зустріч за Круглим столом студентів-випускників відділення підприємництва та інформаційних технологій із фахівцями  з найму персоналу ТОВ «Фора» Черненко Євгенією Валеріївною та Пазинюк Ольгою Володимирівною.

Фахівці звернулися до випускників з пропозицією взяти участь у програмі StudentTimeз можливістю подальшого працевлаштування.

StudentTime– це унікальна програма працевлаштування, яка дає можливість студентам повноцінно поєднувати навчання та офіційну роботу у зручний час, із гнучким графіком у мережі магазинів «Фора» за місцем проживання.

Ольга Володимирівна наголосила на тому, що учасник програми має бути успішним студентом: сумлінно навчатися, культурно відпочивати та мати стабільний заробіток. Крім того, розпочавши свою кар’єру у студентські роки, майбутні випускники обов’язково отримають цілодобову підтримку у роботі та особистого наставника, який завжди надасть відповіді на питання, допоможе вирішити виниклу в роботі проблему або підкаже, до кого звернутися.

Шановні випускники!StudentTime– це Ваш корисний студентський час! Станьте успішними та працюйте в своє задоволення!

 

Наталія Лісовська,

завідувач навчально-виробничої практики