Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
У ко­леджі відбу­ли­ся уро­чи­стості з на­го­ди вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам 2018 ро­ку
26 червня 2018, 22:02
Всі новини

Уже другий рік поспіль напередодні свята Дня матері у коледжі проводиться  акція «Лист матері героя, загиблого в АТО». Педагогічний і студентський колектив коледжу, відгукуючись на статтю, розміщену на офіційному сайті Міністерства оборони України від 25 серпня 2015 року «Матусенько, я тебе не осоромив...», вирішили щорічно вітати матерів героїв Приірпіння, які загинули в АТО.

В опублікованій статті Олександри Василенко  йдеться про те, що багатодітна мати загиблого в АТО молодшого сержанта, навідника 95-ї окремої аеромобільної бригади Олександра Єрощенка, наша землячка Наталія Дубчак через соціальну мережу звернулася до українців із закликом написати листа матерям загиблих військовослужбовців: «У нашій країні з’явилася категорія жінок-матерів, які сьогоднішнє свято зустрічають зі сльозами. Я говорю про мам, які вже ніколи не почують вітань від дітей. Про мам, які ніколи не отримають подарунків, листів... Просто НІКОЛИ не обнімуть свою рідненьку... найкращу... найріднішу дитину. Я звертаюся до усіх, хто читатиме ці слова. Знайдіть хвилинку, задзвоніть, напишіть, пришліть своїх дітей до таких мам. Повірте, слово дійсно лікує, рятує і надає сенс життю!».

Студенти коледжу написали і відправили через поштові відділення матерям загиблих листи, у яких кожен по-різному висловив свої слова подяки за мир над головою, але ця вдячність і почуття надзвичайно щирі!

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи

Оголошення
25 черв­ня о 13 год 30 хв у ме­то­дич­но­му кабінеті ко­ле­джу відкриється ви­став­ка-кон­курс нав­чаль­но-ме­то­дич­них ма­теріалів ви­кла­дачів нав­чаль­но­го за­кла­ду.
20 червня 2018, 10:35
23 черв­ня 2018 ро­ку відбу­деть­ся засідан­ня пе­да­гогічної ра­ди ко­ле­джу.
15 червня 2018, 11:54
Всі оголошення