Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
19 груд­ня у ко­леджі відбув­ся круг­лий стіл – пре­зен­тація до­свіду «Моє кра­ще за­нят­тя, кра­ща ме­то­дич­на ро­з­роб­ка 2018 ро­ку».
19 грудня 2018, 19:30
ЩИРО ВІТАЄМО СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖУ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!
19 грудня 2018, 09:00
Щи­ро вітаю з Днем Свя­то­го Ми­ко­лая Чу­до­твор­ця – од­ним із най­світліших і най­радісніших хри­сти­янсь­ких свят.
19 грудня 2018, 09:00
Всі новини

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ —

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ.

Василь Дерій

 

У День вишиванки, який відзначають щороку в третій четвер травня, все більше членів колективу коледжу  приходять одягнені у вишиванку, долучаються до акції, що має на меті  збереження традицій носіння українського одягу, історичної і культурної спадщини українського народу і об’єднання українців з різних регіонів задля  миру в нашій державі.

В Україні вишита сорочка здавна служила як прикрасою, так і оберегом. Своєю таємничою мовою вишивки вона передавала безліч побажань для сімейного благополуччя та щастя людини, яка її одягала. Українську вишивку ще називають «молитвою без слів», а сорочку - вишиванку – головним оберегом людини.

У програмі заходів коледжу до Дня вишиванки, окрім спільного фотографування,  у читальній залі бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку з історії української вишивки та технік її виконання зі зразками  вишиваного одягу.

Члени студентської ради коледжу серед груп  І курсу в цей день провели конкурс плакатів і стінгазет з історії візерунків та традицій вишивки в різних регіонах України, а також квест, метою якого було розширення уявлень про українську вишивку, виховання шанобливого ставлення до національних традицій і розвиток інтересу до українського народного одягу як складової частини духовної культури нашого народу. У ході квесту члени команд вирішували різні завдання, рухаючись лабіринтами станцій: «Історична», «Музична», «Винахідницька», «Мистецька». Задоволення від гри-квесту отримали учасники команд усіх груп, а перемогу (за найбільшою кількістю набраних балів) здобула група 103-Ф (куратор Івкова Н.М.).

Підтримуючи ідею святкування  Всеукраїнського дня Вишиванки, ми прагнемо, щоб нарешті мир та щастя запанували у кожному серці, у кожному куточку нашої держави, а носіння вишиванки у вигляді одягу було не даниною моді, а станом душі кожного із нас.

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи

Оголошення
З 08 по 31 січня 2019 р. три­ває реєстрація на пробне ЗНО
11 січня 2019, 11:37
18 січня відбу­деть­ся пси­хо­ло­го-пе­да­гогічний семінар «Про­фесійне ви­го­ран­ня пе­да­го­га та шля­хи йо­го по­пе­ре­джен­ня».
10 січня 2019, 13:43
ІІ се­местр 2018-2019 н.р. роз­поч­неть­ся 21 січня 2019 ро­ку.
27 грудня 2018, 11:34
13 груд­ня 2018 ро­ку о 12.30 год. у кон­фе­ренц­залі нав­чаль­но­го кор­пу­су № 2 відбу­деть­ся засідан­ня пе­да­гогічної ра­ди ко­ле­джу
11 грудня 2018, 09:18
18 груд­ня, у вівто­рок, о 10 го­дині в ме­то­дич­но­му кабінету ко­ле­джу відбу­деть­ся круг­лий стіл – пре­зен­тація до­свіду ви­кла­дачів «Моє кра­ще за­нят­тя, кра­ща ме­то­дич­на ро­з­роб­ка 1-го…
05 грудня 2018, 16:05
Всі оголошення