Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
У ко­леджі відбу­ли­ся уро­чи­стості з на­го­ди вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам 2018 ро­ку
26 червня 2018, 22:02
Всі новини

Одягнімо вишиванки, друже,

Хай побачить українців світ —

Молодих, відважних, дужих,

У єднанні на сто тисяч літ.

Василь Дерій

 

У День вишиванки, який відзначають щороку в третій четвер травня, все більше членів колективу коледжу  приходять одягнені у вишиванку, долучаються до акції, що має на меті  збереження традицій носіння українського одягу, історичної і культурної спадщини українського народу і об’єднання українців з різних регіонів задля  миру в нашій державі.

В Україні вишита сорочка здавна служила як прикрасою, так і оберегом. Своєю таємничою мовою вишивки вона передавала безліч побажань для сімейного благополуччя та щастя людини, яка її одягала. Українську вишивку ще називають «молитвою без слів», а сорочку - вишиванку – головним оберегом людини.

У програмі заходів коледжу до Дня вишиванки, окрім спільного фотографування,  у читальній залі бібліотеки оформлено книжково-ілюстративну виставку з історії української вишивки та технік її виконання зі зразками  вишиваного одягу.

Члени студентської ради коледжу серед груп  І курсу в цей день провели конкурс плакатів і стінгазет з історії візерунків та традицій вишивки в різних регіонах України, а також квест, метою якого було розширення уявлень про українську вишивку, виховання шанобливого ставлення до національних традицій і розвиток інтересу до українського народного одягу як складової частини духовної культури нашого народу. У ході квесту члени команд вирішували різні завдання, рухаючись лабіринтами станцій: «Історична», «Музична», «Винахідницька», «Мистецька». Задоволення від гри-квесту отримали учасники команд усіх груп, а перемогу (за найбільшою кількістю набраних балів) здобула група 103-Ф (куратор Івкова Н.М.).

Підтримуючи ідею святкування  Всеукраїнського дня Вишиванки, ми прагнемо, щоб нарешті мир та щастя запанували у кожному серці, у кожному куточку нашої держави, а носіння вишиванки у вигляді одягу було не даниною моді, а станом душі кожного із нас.

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи