Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
У ко­леджі відбу­ли­ся за­хо­ди сту­дентсь­кої ра­ди з на­го­ди Міжна­род­но­го дня ми­ру
21 вересня 2018, 17:03
У ко­леджі відбув­ся пе­да­гогічний семінар на те­му:«Ви­ко­ри­стан­ня ідей Ва­си­ля Су­хом­линсь­ко­го у фор­му­ванні та зба­га­ченні пе­да­гогічної куль­ту­ри ви­кла­да­ча»
20 вересня 2018, 11:02
13 ве­рес­ня 2018 ро­ку у ко­леджі відбу­ло­ся спор­тивне свя­то «День пер­шо­курс­ни­ка»
13 вересня 2018, 19:41
13 ве­рес­ня 2018 ро­ку у ко­леджі відбу­ло­ся спор­тивне свя­то «День пер­шо­курс­ни­ка», при­свя­чене Міжна­род­но­му дню сту­дентсь­ко­го спор­ту.
13 вересня 2018, 14:27
У рам­ках пра­во­про­світни­ць­ко­го про­ек­ту «Я МАЮ ПРАВО!» 7 ве­рес­ня 2018 ро­ку у ко­леджі про­ве­де­на те­ма­тич­на лекція «Про­тидія бо­улінгу»
07 вересня 2018, 19:04
Всі новини

Наша праця й талант, Україно, для тебе

Бо ти в нас – найкраща, бо ти в нас – єдина!

 

Історія нашого народу – це війни і повстання, це сльози і перемоги, це незламність Байди і крилаті козацькі «чайки», це буйні веселощі на Січі після перемог і плач полонянок в неволі. Це ненависть і любов, вірність і зрада.

Це гарячі серця Січових стрільців та Героїв Небесної Сотні, це тисячі патріотів нашої держави, які зараз знаходяться на передовій, захищаючи нашу свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Але ми щодня, знову і знов пізнаємо для себе свою країну: вивчаємо історію, знайомимося із звичаями, традиціями й усвідомлюємо, що вона в нас одна-єдина, як і мати.

Найкращою мотивацією до суспільної праці завжди було і є розвинуте почуття гордості за свою державу, співпереживання за минуле, співпричетність до сьогодення і творення її майбуття. Саме тому патріотичному вихованню студентської молоді у коледжі надається одне з пріоритетних значень, і з цією метою 2 березня 2018 року в актовій залі коледжу відбулася тематична зустріч «Україна - єдина родина».

З вітальним словом до студентів, педагогів та усіх присутніх звернувся директор коледжу - заслужений працівник освіти і науки України Михайлов Сергій Іванович. У своїй промові він з особливою теплотою підкреслив, що студентський і педагогічний колектив - це теж одна велика наша родина, яка творить історію не тільки навчального закладу, але і громад нашого міста, області. Адже серед теперішнього покоління студентів уже є переможці олімпіад і конкурсів різних рівнів, інтелектуальних і спортивних змагань та турнірів. Свідченням цього, підкреслив директор, є нещодавно отримана перемога (ІІ місце) студенткою коледжу Анжелікою Скороход у ІІ етапі VІІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти Київської області. Під час цього заходу Михайлов С.І. вручив Скороход А. диплом переможця і висловив подяку викладачу української мови і літератури Манзюк Тамарі Степанівні, а також привітав ветерана праці Кириченко З.П., якій нещодавно голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган урочисто вручив орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

Далі до слова запрошувалися почесні гості заходу: Максим Плешко - радник Ірпінського міського голови, Коцеба Тетяна - голова правління Міжнародної громадської організації «Федерація жінок за мир у всьому світі», Тарасова Тетяна - науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України, член правління Національної Ради жінок України, член президії ВСГО учасників бойових дій, АТО, ветеранів військової служби і правоохоронних органів, член ГР МО України, які у своїх виступах зазначали, що ми маємо бути єдиними у своїх помислах, а надто в діях заради спільної ідеї розбудови майбутнього нашої України.

Впродовж заходу неперевершеним співом чарували народна артистка України Наталія Шелепницька, керівник вокально-оперної студії при Київському міському будинку вчителя співачка Ірина Персанова; презентували свою творчість, яку теж гаряче підтримували усі присутні в залі, і колективи художньої самодіяльності коледжу.

Особливо емоційними були промова і молитва за Україну і її захисників настоятеля храму протоієрея Богдана Церкви Покрови Божої Матері (УПЦ КП) міста Ірпінь, яким завершився захід.

...Памʼятаймо, що ми - одного роду, і створила природа цей рід щирим серцем, щирим душею, розважливим, терплячим, дружелюбним і мирним у ставленні до інших народів. Наша країна народила багато талановитих українців, світ знає і шанує їх, і саме вони рознесли славу про нашу Україну по всьому світові. А що будуть говорити про Україну завтра, залежить від нас.

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи

Оголошення
28 ве­рес­ня 2018 ро­ку біля ме­моріаль­ної до­шки ко­ле­джу відбу­деть­ся Лінійка Памʼяті ге­роя АТО Багіро­ва Ільга́ра Са­ле́хо­ви­ча з по­зив­ним «Ба­лу».
21 вересня 2018, 12:18
У по­неділок, 24 ве­рес­ня, відбу­деть­ся засідан­ня ме­то­дич­но­го об’єднан­ня ку­ра­торів груп
13 вересня 2018, 16:42
19 ве­рес­ня о 15 го­дині в ауди­торії №21 кор­пу­су №2 відбу­деть­ся пе­да­гогічний семінар - діло­ва гра «Ви­ко­ри­стан­ня ідей Ва­си­ля Олек­сан­дро­ви­ча Су­хом­линсь­ко­го у фор­му­ванні та зба­га­ченні…
11 вересня 2018, 12:58
12 ве­рес­ня 2018 ро­ку у ко­леджі бу­де про­ве­де­но спор­тивне свя­то «День пер­шо­курс­ни­ка», при­свя­чене Міжна­род­но­му дню сту­дентсь­ко­го спор­ту.
05 вересня 2018, 15:25
7 ве­рес­ня об 11 год. 30 хв. у ме­то­дич­но­му кабінеті відбу­деть­ся інструк­тив­но-ме­то­дич­на на­ра­да голів цик­ло­вих комісій.
05 вересня 2018, 15:18
Всі оголошення