Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
У ко­леджі відбу­ли­ся уро­чи­стості з на­го­ди вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам 2018 ро­ку
26 червня 2018, 22:02
Всі новини

З нагоди 32 - ї річниці з дня найжахливішої в історії багатьох народів аварії на Чорнобильській АЕС, студенти і педагоги коледжу взяли участь у загальноміському мітингу-реквіємі з вшанування усіх тих, хто врятував нас від Чорнобильського лиха.

У міському парку імені Володимира Правика відзначити цю скорботну подію зібралися герої-ліквідатори, керівники органів місцевого самоврядування, представники установ та організацій, пожежники, учні шкіл та студентська молодь, небайдужі мешканці нашого міста.

Зі словами вдячності та глибокої поваги за мужність і самопожертву, проявлені у той важкий для нашої країни час, і, без перебільшення для всього людства, зверталися до учасників тих подій - ліквідаторів наслідків катастрофи усі запрошені до слова. Викладач коледжу, кандидат сільськогосподарських наук, ліквідатор аварії на ЧАЕС Микола Петрович Поцелуйко продекламував усім присутнім авторський вірш, присвячений тим подіям. Його рядки тривогою і болем відгукнулися у наших серцях за нашу землю, її майбутнє і майбутнє прийдешніх поколінь.

Учасники мітингу вшанували тих, хто загинув, хвилиною мовчання та поклали траурну гірлянду і живі квіти до пам’ятника Герою Радянського Союзу лейтенанту Володимиру Правику, який був першим серед тих, хто, борючись із силою вогню, загинув від високої дози опромінення.

Хай стане мир міцнішим у сто крат,

Хай над землею чисте небо буде!

Чорнобиль – попередження, набат.

Його уроків людство не забуде!

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи