Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
Три­ває прий­ом до­ку­ментів для всту­пу на 1 курс до ВП НУБіП України «Ірпінсь­кий еко­номічний ко­ледж» для абітурієнтів на ос­нові ба­зо­вої за­галь­ної се­ред­ньої освіти (9-ти класів).
11 липня 2018, 09:19
7 лип­ня 2018 ро­ку в ко­леджі відбу­ли­ся ювілейні зустрічі ви­пуск­ників 1973 та 1998 років.
07 липня 2018, 15:20
Всі новини

07 червня 2018 року в коледжі відбулася студентська конференція за підсумками виробничої практики студентів ІІІ курсу спеціальностей «Бухгалтерський облік» та «Фінанси і кредит», на якій були присутні і студенти ІІ курсу.  Під керівництвом викладачів – керівників практик  випускових циклових комісій економічного відділення студенти-практиканти підготували цікаві доповіді-презентації  щодо характеристик баз практик. Виступаючі студенти розповіли про свої враження, досягнення, поділилися своїми думками про організаційну та практичну роботу, а також наголосили на труднощах, з якими довелося зустрітися, та способах їх подолання.

Студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» Безух Сніжана, Малюк Ольга, Войнівська Маріна та Ключко Олена проходили практику на підприємствах: ТОВ «КФ «Тортовик», ТОВ «Фастівський хлібокомбінат», ДП «Клавдієський лісгосп» та ЖФ ФГ «Аделаїда».  Практиканти мали можливість реалізувати набуті  в коледжі теоретичні знання, ознайомитися з основними економічними показниками фінансово-господарської діяльності підприємства та набути практичних компетенцій у роботі з первинною документацією і формами фінансової звітності.

Майбутні фінансисти Гладченко Віктор, Дубинюк Інна, Кругляк Вікторія та Максименко Аліна проходили практику у банківських установах: Ірпінському відділенні АТ «Ощадбанк» та ПАТ КБ «Приватбанк». Під час практики вони ознайомилися з основами роботи у фінансово-кредитних установах, а також навчилися користуватися послугами і продуктами комерційного банку.

Незважаючи на те, що студентам ІІ курсу не всі професійні терміни та поняття були зрозумілі, вони отримали інформацію щодо практичного досвіду, набутого студентами-випускниками за період виробничої практики.

 

Наталія Лісовська,

завідувач навчально-виробничої практики