Відокремлений підрозділ
національного університету біоресурсів
і природокористування України
"Ірпінський економічний коледж"
Новини
27 черв­ня 2019 ро­ку в ак­товій залі ко­ле­джу відбу­ло­ся Свя­то вру­чен­ня ди­пломів ви­пуск­ни­кам ден­ної фор­ми нав­чан­ня ОКР «Мо­лод­ший спеціаліст».
27 червня 2019, 18:45
Всі новини

Далека і гірка була Тарасова любов,

Одвічні протилежності в житті,

Кружила заметіль довкола доль,

Заплуталось кохання в крижаній імлі,

Але серед снігів, снігів, снігів,

Йшла у мрії ти, зоря весни

 

13 березня студенти груп 104-М та 107-К разом з куратором Іриною Берегелею взяли участь у пізнавальній літературній годині "ЖІНКИ В ЖИТТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА", присвяченій 205-ій річниці від дня народження Кобзаря.

Історія зберегла імена жінок, які полонили серце Тараса. Не завжди почуття поета лишали слід у поезії. Але ж і сказати, що жінки і світлі почуття до них не відіграли значної ролі в житті і творчості Шевченка, – значить погрішити проти істини.

Кохання в житті Шевченка – чи не найболючіша сторінка його долі, бо не мав він сімейного щастя, родинного тепла, хатинки, обсадженої садочком, люблячої дружини, не було й діточок. Не судилося. За своє життя він закохувався багато разів. Любили й його, але кожного разу щось ставало на перешкоді. Саме про це йшла мова у пізнавальній літературній годині "ЖІНКИ В ЖИТТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА", проведеній в Ірпінській міській бібліотеці. Метою заходу було дослідити біографію письменника; визначити, які жінки зустрічалися на життєвому шляху поета, як вплинули вони на його світогляд; відтворити цілісний образ Т. Г. Шевченка; проаналізувати твори, присвячені цим жінкам; продемонструвати прекрасний світ інтимної лірики Кобзаря; виховувати любов до рідної мови, поезії.

У ході літературної години ведучі згадали маловідомі сторінки життя митця Т. Шевченка. Перед присутніми Шевченко постав як романтична й лірична натура, чуттєва та вразлива, яку не завжди виставляв на показ відомий митець. У рамках заходу студенти також ознайомилися з книжково-ілюстративною виставкою, на якій були зібрані матеріали про життєвий та творчий шлях поета, та галереєю портретів коханих жінок Тараса Шевченка.

 

Андрій Сиротенко,

заступник директора з виховної роботи