Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Сьогодення вимагає професійних комплексних знань від фахівця економічного профілю, який має свідоме ставлення до обраного фаху, вміє творчо підійти до вирішення професійних завдань. Викладачі Ірпінського фахового коледжу залучають здобувачів освіти до інноваційної роботи, яка розвиває важливі для майбутнього дослідника якості: творче мислення, відповідальність і уміння відстоювати свою точку зору, проводити дослідження та дозволяє презентувати отримані результати на конференціях.

Так, 15 березня 2023 р. викладачі циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін Лариса Гурська, Світлана Іванова та студентки економічного відділення Мельничук Дарія, Полякова Катерина, Шикера Вікторія та Богдан Євгенія взяли в науково-практичній конференції «Шляхи розвитку науки, освіти, суспільства в умовах сьогодення» на базі ВСП «Немішаївський агротехнічний коледж НУБіП України» і проведеній в онлайн форматі з використанням додатку Google Meet.

Відкрив конференцію директор ВСП «Немішаївський фаховий коледж НУБіП України» Володимир Альохін, який привітав учасників конференції і акцентував увагу на важливості проведення конференції  та актуальності питань, які на ній будуть обговорюватися, подякував ЗСУ за можливість для викладачів працювати на освітянській ниві, а для студентів отримувати знання.

З вітальним словом до учасників конференції звернулась Світлана Кузнєцова, яка висловила впевненість, що студентство незламне та подякувала здобувачам освіти за їх посильний внесок у розбудову сучасної України та висвітлення соціальних процесів, які відбуваються у державі.

Доповідачі акцентували увагу на тому, що потужний і стабільний аграрний сектор України завжди був важливим чинником забезпечення продовольчої безпеки у всьому світі. Розгорнута РФ широкомасштабна агресивна війна негативно вплинула всі сфери життя, в тому числі на сільськогосподарське виробництво в Україні. Студентки коледжу Полякова Катерина, Мельничук Дарія, Шикера Вікторія та Богдан Євгенія були активними учасниками дискусії по обговоренню ключових точок вразливості для аграрного бізнесу України. Учасники конференції висловили переконання, що, незважаючи на військову агресію, аграрний сектор є галуззю української економіки, яка розвивається і буде локомотивом для повоєнного відновлення національної економіки за умови фінансової підтримки від держави.

На завершення наукового зібрання Володимир Альохін зазначив, що сьогодення ставить перед агробізнесом України надважливе завдання: вести бізнес в умовах воєнного стану, щоб забезпечити надійний тил нашим захисникам та продовольчу безпеку України.

Дякуємо організаторам конференції за можливість долучитися до обговорення актуальних питань аграрної освіти. Чекаємо на нові зустрічі!

 

Лариса Гурська,

керівник студентського наукового гуртка «Аналітик»