Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"
Новини
Привітан­ня від сту­дентів до Дня працівників освіти
Вчора о 17:00
1 жо­втня Міжна­род­ний день лю­дей по­хи­ло­го віку.
02 жовтня 2022, 21:15
30 ве­рес­ня 2022 ро­ку в Ірпінсь­ко­му фахо­во­му ко­леджі відбу­ла­ся Лінійка пам’яті «Ге­рої не вми­ра­ють»
30 вересня 2022, 22:13
29 ве­рес­ня меш­канці гур­то­жит­ку Ірпінсь­ко­го фахо­во­го ко­ле­джу прий­ня­ли участь у патріотич­но­му квесті «Україна по­над усе!».
29 вересня 2022, 22:05
28 ве­рес­ня 2022 ро­ку клас­ний керівник групи 206-Т Оле­на Ко­втун про­ве­ла те­ма­тич­ну ви­хов­ну го­ди­ну пам’яті «Тра­гедія Ба­би­но­го Яру»
28 вересня 2022, 18:43
Всі новини

21 вересня 2022 року класний керівник Людмила Черненька та завідувачка бібліотекою Олена Іванчикова з групою 103-Ф відвідали Ірпінський історико-краєзнавчий музей.  

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією створення музею, який було відкрито 4 жовтня 1987 року, на день Ірпеня, та його експозиціями:

  • діарама «Річка Ірпінь»;
  • «Археологічні знахідки»;
  • «Історичний побут Приірпіння»;
  • «Приірпіння в роки Другої світової війни»;
  • «Приірпіння в післявоєнний період»;
  • «Приірпіння сучасне»;
  • «Літературно-мистецьке Приірпіння».

Анатолій Зборовський, директор музею, провів екскурсію та детально розповів про кожну експозицію. Велике враження залишила експозиція «Приірпіння в післявоєнний період». Речі учасників оборони Ірпеня, спогади очевидців, рештки знищеного обладнання, спалених окупантами домівок, світлини і трофеї. Ознайомились з картинами художника, захисника м. Ірпінь, Владислава Задворського на яких зображено відвага та непереможний дух захисників під час військових дій на території Ірпінської  громади.

Виставкова діяльність знайомить відвідувачів з життям і творчістю видатних земляків, поглиблює знання історії краю в контексті історії України, виховує патріотичні почуття. Студенти ознайомилися з історією Ірпеня, його становленням і розвитком як міста та видатними особистостями, які внесли свій вклад у розвиток міста.

Музей приваблює відвідувачів розкриттям історії краю, що показує його роль в житті України. Постійна експозиція музею висвітлює історію міста Ірпеня.

Виховна година-екскурсія викликала у студентів інтерес і бажання продовжити знайомство з пам’ятками історії, культури та видатними людьми рідного краю.

 Людмила Черненька,

класний керівник групи 103-Ф