Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Економіка України зазнає колосальних збитків від російської збройної агресії, й наразі ці втрати оцінити важко, адже війна триває. Однак, усі ми розуміємо, що битви виграє армія, а війну – економіка. В цей надскладний час дуже важливо приділяти максимальну увагу саме малому бізнесу. 13 березня 2023 року на онлайн-зв’язку зі студентами були головні менеджери ТОВ «Vema Kids» Ірина Уманець та Тетяна Должанська, які люб'язно поділились власним досвідом ведення бізнесу під час війни.

Гості розповіли про те, що компанія до початку війни була провідним виробником меблів для інклюзивної освіти. На жаль, в результаті військових дій відбулося загорання виробничих приміщень і складів, відновити бізнес не вдалося. Але керівництво разом з командою однодумців організувало телеграм канал Poclick – позашкільні онлайн-заняття для дітей (за рахунок грантів міжнародних організацій) та онлайн-школу, яка постійно розвивається та розширюється. Саме тут Ірина Костянтинівна Уманець обіймає посаду завуча. Для кращої наглядності пані Ірина продемонструвала презентацію щодо діяльності онлайн-школи.

 З розповіді гостей студенти дізналися про українських підприємців, які в таких складних умовах, не опустили руки, а створили новий, корисний бізнес та зберегли робочі місця для більшості працівників.

ТОВ «Vema Kids» є прикладом безпрецедентної рішучості та сміливості. Ще раз доводячи своєю роботою, що українці дійсно незламні! Студенти мали змогу задати питання та дізнатися всі тонкощі та виклики бізнес-діяльності під час воєнних дій. Онлайн-зустріч була максимально змістовною, цікавою та корисною завдяки чудовим спікерам.

     

                                                                              Оксана Чеверноженко, Катерина Речка, 

викладачі фінансово-економічних та  облікових дисциплін