Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Високоякісна профорієнтаційна робота в закладах освіти має вагоме значення для майбутнього здобувачів освіти, оскільки допомагає  професійній самоідентифікації молоді, здійсненню ними  усвідомленого вибору майбутньої професії з урахуванням уподобань, здібностей  та запиту ринку праці задля успішного інтегрування в майбутню професію.

Тому викладачі циклової комісії фінансово-економічних та облікових дисциплін допомагають випускникам шкіл спланувати власну кар’єрну траєкторію,  залучаючи  абітурієнтів вступати  до Ірпінського фахового коледжу НУБіП України.

Так, 10 березня Тетяна ТАЛЬКОЛариса  ГУРСЬКА та студент групи 102-О  Олександр  ОБРУСНИЙ   зустрілися  з учнями  9-х  класів  Вишнівської ЗОШ І-ІІ ступенів № 2, Вишнівського академічного ліцею «Основа» та Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ».   

Майбутнім абітурієнтам була доведена   інформація щодо освітніх програм, які реалізуються в  коледжі на ОПС «Фаховий молодший бакалавр»,  розкриті особливості вступної кампанії 2023 року. Педагогині акцентували увагу старшокласників на перевагах навчання у коледжі та запросили учнів долучитися  до підготовчих курсах з української мови і математики.   

Учням 9-х класів  було роздано рекламні буклети про Ірпінський фаховий коледж  НУБіП України  та запрошено їх відвідати День відкритих дверей, який відбудеться у очному форматі 18 березня 2023 року.

Відвідати свою колишню школу виявив бажання Олександр Обрусний. Юнак поділився своїми враженнями від освітнього процесу, організації дозвілля у коледжі, а також запросив учнів обов’язково стати частинкою великої коледжанської родини

Ірпінський фаховий коледж  долає  труднощі, продовжує розвиватись попри складні умови воєнного часу.

Чекаємо абітурієнтів в єдиній родині Ірпінського фахового коледжу!

 

Світлана  ІВАНОВА,

 голова циклової комісії фінансово-економічних

 та облікових дисциплін