Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутньої професії, яка визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Дуже важливо на сьогодні обрати правильний професійний шлях та професію, яка буде приносити задоволення у житті.

З метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів з перевагами навчання у Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України 16 березня 2023 року завідувачка відділення підприємництва та інформаційних технологій Тетяна СЕМЕНЕНКО та викладачка Лілія ЧАЙКА відвідали заклади загальної середньої освіти Вишгородського району, а саме: Димерський ліцей № 1, Димерський ліцей № 2, Демидівський ліцей, Козаровицьку гімназію, Катюжанський опорний ліцей та Литвинівський ліцей.

Учні 9-х та 11-х класів дізнались про перелік освітньо-професійних програм, за якими здійснюється підготовка у коледжі, особливості кожної з них. Викладачки запросили школярів на день відкритих дверей, який відбудеться 18 березня 2023 року у форматі офлайн та запевнили, що велика коледжанська родина радо зустрічатиме їх на гостини.