Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини.  Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Прагнення «знайти себе», стати «самим собою», індивідуальністю – неодмінна ознака юності. Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності.

Мрія й реальність – як їх поєднати? Як не помилитись у виборі своєї дороги, щоб бути щасливим у праці?  На ці питання й знаходили відповіді організатори зустрічі з учнями та їх батьками Бучанського ліцею № 4. На початку зустрічі Валентина Гапонова анонсувала коледжанський захід – 18 березня День відкритих дверей в Ірпінському фаховому коледжі НУБіП України.

  Анастасія Ренчка, студентка другого курсу, поділилася враженнями від навчання в коледжі. Студентка звернула увагу на фактори, що обумовлюють вибір людиною тієї або іншої спеціальності, наголосила на важливості прийняття правильного вибору фаху для подальшого щасливого життя.

  On-line – комунікація «Професійне самовизначення: розширюй свої можливості» активізувала учнів, а саме: запитували про умови вступу, стипендіальне забезпечення, про безпечне укриття та чи наявні місця для проживання в гуртожитку.

             Отже,  профорієнтація є одним із видів соціальної допомоги людині в її самовизначенні.

                                                                        Валентина ГАПОНОВА, викладачка коледжу