Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого подальшого життєвого шляху. Профорієнтаційна робота є одним із видів допомоги учням в усвідомленні своїх цілей, цінностей та самовизначенні.

З метою інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо світу професій,  розширення світогляду учнів, проведення превентивної роботи серед учнівської молоді з питань підвищення мотивації до правильного вибору професії, 15 березня 2023р. викладачі Ірпінського фахового коледжу НУБіП України Емілія ДІБРІВНА і Наталя ДАЛЬ зустрілися з учнями випускних класів Мироцької гімназії №12, Здвижівської гімназії №14, Бабинецького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №13, Загальцівського ліцею, Мирчанської гімназії,  Опорного закладу  освіти «Новозаліський ліцей».

Під час зустрічей викладачі розповіли старшокласникам про те, що незабаром кожен із них повинен буде вирішити дуже важливе питання – який життєвий шлях обрати. Від правильного вибору професії залежить щастя людини. Якщо у професійній сфері людина здатна реалізувати себе як особистість, а ще й до того заробити гроші, щоб задовольнити свої потреби, можна вважати, що зроблено правильний професійний вибір.

Наталя Валентинівна і Емілія Іванівна ознайомили випускників із спеціальностями, які можна здобути у ВСП «Ірпінський фаховий коледж  НУБіП України», можливістю продовжити навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України та запросили на День відкритих дверей,  який відбудеться 18 березня.

Дорогі випускники, ми чекаємо вас у коледжі та ласкаво просимо до нашої студентської родини! Війна обов'язково завершиться нашою перемогою! І вам, молодим, відбудовувати нашу державу і робити її процвітаючою та нездоланною!

 

Наталя ДАЛЬ, викладач