Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

З метою підвищення рівня профорієнтаційної роботи серед студентів-випускників та мотивації до професійної діяльності, усвідомлення молоддю своєї відповідальності за вибір професії 30 березня проведено Ярмарок вакансій.

До коледжу завітали представники 10 підприємств, установ Приірпіння та м. Київ: Ірпінський міський центр зайнятості, ПАТ КБ «ПриватБанк»,  ПрАТ «Оболонь»,  ПТК ТОВ «Агромат», ТОВ «АТБ-Маркет», ТОВ «Фора», ТОВ «Легіон 2015» мережа маркетів «Пчёлка», ТОВ «ЛК-Транс» мережа маркетів «Лоток», ТОВ «ТV-NET», Гранд Адмірал Клуб. Фахівці відповідали на запитання, що хвилюють кожного з випускників: «Чи навчатися далі?», «Яку форму навчання обрати – денну чи заочну?», «Яким буде перше робоче місце?»   

Ярмарок відвідали студенти випускних курсів коледжу. Вони      ознайомилися з діяльністю підприємств, довідалися з «перших вуст» про те, які саме знання, вміння і навички вимагають компанії від майбутніх співробітників. З представниками роботодавців студенти обговорили можливості влаштування на бажану посаду, питання стажування, потенційні перспективи кар’єрного зростання, а дехто навіть  домовився про умови майбутньої роботи. Крім того, представники кожного з цих підприємств, звертаючись до студентів, наголошували на прекрасних можливостях розпочати успішну кар’єру, і, як результат, отримати цікаву та перспективну роботу.

Звісно, не всі, хто завітав на Ярмарок, одразу отримають місце роботи, але в тому, що всі, хто хотів, одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити це питання, сумнівів немає.

Адміністрація коледжу вдячна Ірпінському міському центру зайнятості

за допомогу в організації заходу.

 

Наталія Лісовська,

завідувач навчально-виробничої практики