Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Педагогічний і студентський колектив Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж» звертається до усіх небайдужих людей із проханням допомогти побороти важку недугу студентці коледжу Бондар Світлані Олегівні 1999 р.н.

Майже два роки тому у Світланки виявили пухлину колінного суглобу і поставили страшний діагноз – остеосаркома. Після тривалого лікування, хіміотерапій вона перенесла дороговартісну операцію по ендопротезуванню, і, здавалося, що помалу хвороба назавжди покинула її.

Світланка відновилася на навчання, яке змушена була перервати на час довготривалого лікування, раділа кожному дню перебування у коледжі, серед молоді, намагаючись ні в чому не відставати від одногрупників і від кожного заняття узяти максимум знань. Раділи її поверненню на навчання усі: адміністрація, студенти і педагоги, співробітники коледжу. Адже вона – надзвичайно щира дитина, талановита, з величезним бажанням закінчити коледж і продовжити навчання далі.

Нещодавно колектив коледжу дізнався, що у Світлани відбувся рецидив хвороби. І знову її очікує важкий шлях хіміотерапій та інших дороговартісних процедур, коштів на які у сімʼї не залишилося.

Просимо усіх, хто має змогу відгукнутися на наше прохання, допомогти та долучитися до збору коштів на подальше лікування студентки Світлани Бондар і здійснення її омріяної мети - закінчити навчання, жити і працювати.

Кошти збираються на картку Приватбанку. Номер картки: 5168757281523284.

Щиро вдячні всім, хто відгукнеться на наше прохання!

Просимо усіх, хто читає даний пост, поширити інформацію серед своїх друзів!

Адміністрація, профспілковий комітет, студентська рада.