Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Одна з найважчих проблем, з якою зустрічаються випускники загальноосвітніх навчальних закладів, — це вибір справи до душі, до покликання, тобто професії. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір фаху, залежить вдалий старт у доросле життя.

У рамках реалізації Програми професійної орієнтації молоді на здобуття актуальних на ринку праці професій та спеціальностей 24 вересня 2018 року у приміщенні Конференцхолу м. Ірпінь відбулися зустрічі учнів випускних класів, їх батьків і вчителів шкіл міста з представниками вищих  та професійно-технічних навчальних закладів. Наш навчальний заклад на Ярмарку професій презентували відповідальний секретар приймальної комісії Погоріла О.І. і викладачі циклової комісії маркетингу та торгівлі Ковтун О.П., Вінник І.В.

У ході заходу представники коледжу показали учням 9-11 класів презентацію з детальною інформацією про спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців у навчальному закладі; надали інформацію про організацію навчально-виховної роботи та дозвілля молоді, досягнення і перемоги студентів в олімпіадах, конкурсах, змаганнях обласного рівня.

Обмін інформацією і відкрите спілкування між представниками навчального закладу та майбутніми абітурієнтами проходили жваво. Школярі із задоволенням слухали інформацію про наш коледж, оглядали виставково-рекламні матеріали та запитували про спеціальності, умови вступу до навчального закладу  тощо. Усім учасникам Ярмарку професій були вручені рекламні буклети та запрошення на День відкритих дверей, який відбудеться 20 жовтня 2018 року.

Директор Ірпінського міського центру зайнятості Карандюк Тетяна  вручила коледжу Подяку за плідну співпрацю, щорічну участь у ярмарках професій для старшокласників та якісну профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді регіону.

Щиро дякуємо організаторам за запрошення та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Погоріла О.І.,

відповідальний секретар приймальної комісії