Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

22 червня 2018 року викладачі та студенти коледжу відвідали в селищі міського типу Дослідницьке День поля. Організаторами виставки «Міжнародні дні поля в Україні» є «ДЛГ Україна» (Німецьке сільськогосподарське товариство), Німецько-Український «Аграрний демонстраційний та навчальний центр» (АДНЦ) і Державна наукова установа «Український науково-дослідний інститут прогнозування та випробування техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва імені Леоніда Погорілого» (УкрНДІПВТ ім. Л.Погорілого).

«Міжнародні дні поля в Україні» – єдина в Україні виставка з демонстрацією технологій вирощування від провідних селекційних та агрохімічних компаній на польових ділянках. На дослідних полях економічні партнери представляли сучасну й інноваційну продукцію та новинки сільськогосподарської техніки. Для учасників заходу було проведено індивідуальну демонстрацію та коментоване випробовування техніки в роботі, стаціонарну виставку, воркшопи та презентації безпосередньо в полі.

Відповідно до  запланованої екскурсійної програми, студенти та викладачі коледжу переходили від одного майданчика до іншого, де вони мали можливість поспілкуватися із представниками міжнародних та вітчизняних провідних агротехнічних і агротехнологічних компаній. Крім цього, майбутні молоді спеціалісти побачили в роботі цілий ряд ґрунтообробних машин, техніку із внесення мінеральних добрив, пестицидів та сільськогосподарських культур сучасними збиральними комплексами.

Такий захід є практичною формою навчання, що допомагає студентам оволодіти елементами сучасних технологій та їх технічного забезпечення, мотивує на продовження розвитку сфери аграрного бізнесу в Україні.

 

Наталія Лісовська,

завідувач навчально-виробничої практики