Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Європейська якість життя є невід’ємною складовою цивілізованої держави. Досягти бажаного рівня європейських стандартів життя можливо лише за умови, що споживачі знатимуть свої права та обов’язки, матимуть бажання та змогу ними користуватися. Тож для привернення уваги до якості товарів та послуг викладачі циклової комісії маркетингу і торгівлі проводять міжвузівські студентські науково-практичні конференції.

15 березня 2018 року відбулася Х  Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Захист  прав споживачів в умовах суспільних трансформацій», на якій учасники презентували новаторські ідеї, що допоможуть у розв’язанні актуальних проблем, пов’язаних із інформуванням споживачів, якістю й безпечністю товарів та захистом прав споживачів .

Міжвузівська студентська науково-практична конференція, яка традиційно присвячується Всесвітньому дню захисту прав споживачів, з кожним роком набуває більш нового значення: підвищується рівень вимог щодо участі, розширюється географія учасників, все більше урізноманітнюється тематика дослідницьких робіт.

Цього року у конференції взяли участь науково-педагогічні працівники НУБіП України: Слива Ю.В., к.т.н. – спеціаліст зі стандартів GlobalGAP, доцент кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції, Мєдвєдєва Н.А. – к.т.н, доцент кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції, Ларіна Я.С. – д.е.н., професор, завідувач кафедри маркетингу і міжнародної торгівлі, Сілонова Н.Б. – к.б.н., доцент та магістранти НУБіП України. А також представники органів місцевого самоврядування: Устич Ю.П. – радник Ірпінського міського голови, Гараніна Л.П. – заступник начальника відділу Ірпінського бюро надання безоплатної вторинної правової допомоги Вишневського місцевого центру з надання БВПД і представники підприємств та організацій м.Ірпінь: Акимова Ольга Миколаївна – регіональний директор Київського регіону ТОВ АТБ – Маркет, Овчарук Є.З. – голова спілки пасічників Приірпіння. Активну участь у конференції взяли і її організатори –адміністрація, викладачі та студенти нашого коледжу.

Під час конференції обговорювались різноманітні проблеми з питань захисту прав споживачів; студенти долучились до дій, що сприяють формуванню громадсько-активного та свідомого сучасного суспільства.

Щиро вдячні гостям та учасникам конференції, які мають активну життєву позицію у популяризації споживчої культури та опікуються питанням впровадженням споживчих знань серед студентської молоді.

 

С.К. Березинець,

голова циклової комісії  маркетингу і торгівлі