Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

Міжнародний дитячий мистецький фестиваль-конкурс «IRPIN KIDS FEST - 2018» (раніше «Ірпінь травневий»), присвячений Міжнародному дню захисту дітей, цього року розпочався 31 травня на Центральній площі нашого міста з вітального слова Ірпінського міського голови Володимира Карплюка та народного артиста України, музиканта, композитора, члена журі Олександра Пономарьова. Привітали учасників своїми показовими виступами переможці фестивалю минулого року в жанрах вокалу та хореографії.

Фестиваль-конкурс відбувався у кількох номінаціях: вокал, хореографія та театральна майстерність, циркове мистецтво і пісочна анімація. Він зібрав понад тисячу учасників із різних куточків України, а також з Молдови, Білорусі, Туреччини, В’єтнаму, Вірменії, Литви і Канади.

На базі нашого навчального закладу 1 червня був проведений конкурс у номінації «Вокал», який відкрив показовим виступом ансамблю барабанщиць «Литаври» нашого коледжу.

Серед членів журі вокального конкурсу були: Олександр Пономарьов – народний артист України, Золотий голос України, музикант, композитор, поет, актор, суддя телевізійного талант шоу «Голос країни»; Євген Коваленко – народний артист України, співак, художній керівник ВІА «Кобза», член правління асоціації діячів естрадного мистецтва України, член Музичної спілки України, голова правління «Ліги авторів України» у м. Києві, багаторазовий член журі міжнародних вокальних конкурсів; Наталія Кудряшова – співачка, лауреат міжнародних конкурсів вокалістів, солістка оперної студії, солістка народного ансамблю «Азербайджан», актриса театру та кіно, композитор, поет, телеведуча; Володимир Гризлов – заслужений артист України, професор, академік, співак, засновник та художній керівник фольк-шоу гурту «Українські вечорниці», актор, поет, метр світового акордеону, лауреат та володар Гран-Прі міжнародних вокальних фестивалів та конурсів. Куратором вокального жанру фестивалю був Володимир Гризлов (молодший) – заслужений діяч естрадного мистецтва України, аранжувальник, піаніст, звукорежисер, засновник та керівник студії аранжування та звукозапису «VGR-studio».

У ході конкурсу, який тривав до пізнього вечора, учасники віком від 8 до 17 років (більше 100 осіб) демонстрували свої найкращі вокальні номери й неодноразово дивували глядачів і членів журі своїми майстерністю виконання, емоційністю та креативністю, вмінням гідно триматися у різних ситуаціях.

У перервах між виступами учасники та глядачі із задоволенням фотографувалися із зірковими членами журі на згадку про фестиваль, перебування у мальовничому місті Ірпінь та в стінах нашого навчального закладу.

Завершення фестивалю-конкурсу, організаторами якого є Ірпінська міська рада та громадська організація “Життя прекрасне”, відбулося 3 червня на Центральній площі міста гала - концертом із врученням головних нагород фестивалю та вітаннями від Олександра Пономарьова, гурту співаючих та танцюючих хлопців “DSIDE BAND”, учасниці ТВ-шоу “Танцюють всі” Вероніки Лук’яненко, інших популярних виконавців, які доповнили надзвичайно святкову атмосферу дійства.

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи