Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

18 травня 2018 року вже другий рік поспіль проходив міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької патріотично-військової гри «Сокіл» («Джура»),  запроваджений  управлінням освіти і науки Ірпінської міської ради та Ірпінською регіональною Спілкою ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). У грі брало участь 12 команд юнаків та дівчат (близько 150 осіб) з навчальних закладів, військово-патріотичних клубів  Ірпінського регіону та команда нашого коледжу - Рій «Побратими».

У церемонії урочистого відкриття заходу, який відбувся на базі Національного університету ДФС України, взяли участь і привітали учасників: заступник Ірпінського  міського голови Семко Н.Г., начальник управління освіти Білорус  О.А., голова Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану, депутат ІМР Панасюк І.В., військовий комісар Ірпінсько- Бучанського ОМВК підполковник Кайдан С.П., члени Ірпінської УСВА.

Команда студентів коледжу у складі: Медведя Данила (гр. 208-К),  Балабана Дмитра (гр. 208-К), Кольги Івана (гр. 204-Ф),  Скорика Андрія (гр. 206-Т), Хоменко Діани (гр. 102-О),  Акимової  Олени (гр. 104-М), Войцеховського Назара (гр. 103-Ф),  Конфоровича Миколи (гр. 103-Ф) у всіх видах змагань продемонстрували гідний  рівень підготовки і по кількості набраних балів увійшли в пʼятірку кращих, а у конкурсі строю та пісні «ВПОРЯД» здобули І місце і нагороджені грамотою  виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Учасники команди ретельно готувалися до участі у грі, адже мірялися силами і знаннями у різноманітних конкурсах та вправах, які потребували неабиякої зосередженості, швидкості та кмітливості. Особливу відповідальність відчували на собі ройові, адже саме від їхніх чітких вказівок і дій залежала перемога всієї команди. Наш рій «Побратими» очолював Данило Медвідь, який успішно справився зі своїми повноваженнями.

Незважаючи на дощ, який трохи затримав проходження змагань, настрій у всіх і жага до перемоги були піднесеними, а смакування козацької каші і нагородження учасників додало сил і   позитивних вражень.

Виховання студентського колективу нашого коледжу у дусі славних козацьких традицій, любові до рідної землі та свого народу уже давно займає чільне місце у системі виховної роботи, а залучення студентів до участі в  дитячо-юнацькій патріотично-військовій грі «Сокіл» («Джура»), інших подібних заходах,  додає можливостей прояву їх найкращих бійцівських якостей в тому числі і у підготовці стати гідними захисниками нашої держави в майбутньому.

 

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи