Відокремлений структурний підрозділ
"Ірпінський фаховий коледж
Національного університету біоресурсів
і природокористування України"

На виконання Указу Президента України від 14.11.2017 № 361 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №155 «Про затвердження плану заходів на 2018 рік щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» представники Головного територіального управління юстиції у Київській області Людмила Крамар і Наталія Голубець 7 вересня провели в коледжі тематичну лекцію «Протидія булінгу». До участі в заході долучилися заступник директора з виховної роботи Вдович В.Г. та викладач правознавства Берегеля І.М.

Упродовж лекції було наголошено, що сучасне українське суспільство стурбоване збільшенням останнім часом випадків насильства, які здійснюються підлітками по відношенню один до одного, поширенням в освітніх закладах таких явищ, як знущання різного характеру та агресія, що відомі під поняттям «булінг».

Студенти І, ІІ курсів мали змогу подивитися змістовну презентацію про види та форми боулінгу, шляхи його попередження та подолання, отримали інформаційні матеріали «Зупинимо булінг разом!» та буклети проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Представники Головного територіального управління юстиції у Київській області дали вичерпні відповіді на запитання студентів, а також закликали їх долучитися до флеш-мобу #булитинекруто.

 

 

 

Валентина Вдович,

заступник директора з виховної роботи